Bydlení

Čím vyplnit prázdná místa v knihovně? Vsaďte na fotoknihy

Prošla vaše rodinná knihovna v nedávné době důkladnou čistkou? Nebo v ní stále máte nějaká volná místa a nevíte, čím je vyplnit? Nepodělíme se s vámi o tipy na současné autory, jejichž díla si zkrátka musíte přečíst, ale doporučíme vám zcela jiné tvůrce. Vás samotné. Jak si toto doporučení vyložit? Radíme vám, abyste si vytvořili vlastní knihy, které zaplníte svými fotografiemi.

Fotoknihy dokážou obyčejné okamžiky změnit v nevšední

Proč si vytvořit vlastní fotoknihy online? Protože si díky nim uchováte vzpomínky na vzácné chvíle a budete mít své zážitky hezky pohromadě a na jednom místě. Ano, je sice fajn mít fotografie v galerii svého chytrého telefonu, ale knihy stále dokážou proměnit i obyčejný okamžik v nevšední. Při prohlížení fotoknihy vám totiž nestačí pouze prst,ale knihu máte fyzicky ve svých rukou, nasáváte vůni fotopapíru a můžete se kochat fotkami ve velkém formátu. Věnujte pár minut výrobě fotoknihy a nebudete toho litovat.

Oblíbené fotky na očích díky fotokalendáři na míru

Existují-li fotografie, na které se rádi díváte a nemůžete se jich nabažit, poskládejte je do formy fotokalendáře a pověste si jej nebo položte, na nejfrekventovanější místo ve vašem domově. Tak si budete moci okamžiky zachycené na fotografiích přehrávat kdykoliv, kdy kolem kalendáře projdete.

Výrobu fotoknihy a fotokalendáře zvládne každý

Výroba fotoknihy a fotokalendáře je snadná a budete mít hotovo za pár okamžiků. Stačí vybrat vaše nejoblíbenější fotky, které jednoduše vložíte do šablony, která vás zaujme. Následně počkáte, až vám hotový fotovýrobek dorazí poštou.

Udělejte si radost, zkrášlete svou knihovnu vlastní fotoknihou a na zeď pověste kalendář sestavený z vašich nejoblíbenějších fotek.

Zdroj foto: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čím vyplnit prázdná místa v knihovně? Vsaďte na fotoknihy