Domů / Komerční články / Čtyřkolky a motorky pro děti jsou hračky, které nedají z ruky! Poradíme s výběrem

Čtyřkolky a motorky pro děti jsou hračky, které nedají z ruky! Poradíme s výběrem

Ať už se jedná o autíčka nebo třeba motorky či čtyřkolky, rozhodně jde o velmi populární dětské hračky. Ty dnešní s elektrickým pohonem navíc dokáží velmi věrně napodobit fungování skutečných aut a motorek, což zejména malí kluci budou milovat. Svézt se na takovém vozítku však může samozřejmě každé dítě, které v tom najde zálibu, a to už od útlého věku. Jaké vozítko vyberete pro to své? Na trhu je celá řada produktů, které jsou určeny k domácímu i venkovnímu použití.

Čtyřkolka pro děti

Čtyřkolka pro děti

Do terénu jedině čtyřkolka!

Velmi oblíbeným elektrickým vozítkem jsou autíčka nebo čtyřkolky, která poskytují dokonalou stabilitu díky čtyřem kolům. Čtyřkolka navíc zvládá i náročnější terén, a tak jízda venku bude jedna radost. Pokud se rozhodnete zakoupit elektrické čtyřkolky, mohou vám nabídnout hned několik rychlostí. Samozřejmostí je snadná volba směru jízdy vpřed nebo vzad. Výsadou čtyřkolek je mimo jiné:

  • Pohodlná jízda
  • Bohatá výbava

Pohodlí na čtyřkolce je zajištěno komfortní sedačkou nebo polstrovanými rukojeťmi řídítek. Samotná stabilita čtyřkolky zajišťuje vysokou míru bezpečnosti pro vaše dítě. Mnoho čtyřkolek je vybaveno také bohatými interaktivními prvky, které děti budou milovat. Patří zde třeba startování se zvukem motoru, světelná a zvuková signalizace nebo také podsvícení budíků či hudební panel s rádiem nebo možnost USB vstupu pro přehrávač.

Motorka pro malé závodníky

Skvělým vozítkem pro děti je také motorka, která bude ideální pro děti se závodními ambicemi. Pomozte nastartovat kariéru malému závodníkovi! Elektrické motorky pro děti jsou vybaveny buď třemi koly nebo jde o vozítka klasického tvaru motorky s přídavnými balančními kolečky. V obou případech je tak zajištěna stabilita a klid rodičům, kteří na motorku dítě posadí, přičemž dítě nepřijde o pocit z ovládání motorky, který je dán jedním kolem vpředu a řídítky.

O Jaroslav

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.