Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Dětský olejíček – kde všude jej můžete využít? 2

Jsou-li vaše děti malé, pak jistě doma disponujete dětským olejíčkem, který je důležitý při péči o děti. Má příjemnou a čistou vůni, takže když děti vyrostou a vy budete mít stále suché paty, pak můžete vyzkoušet tento olejíček na paty. Je to snadná a velmi účinná pomoc. A v tuto chvíli vás určitě napadne, kde všude v domácnosti můžete dětský olejíček využívat? Může vám pomoci a zachránit na první pohled nezachránitelné?

Spousta možností, kde jej využijete

Možná se budete divit, kde všude může takový, na první pohled obyčejný olejíček, pomoci? Máte-li velmi suchou pokožku, umí pomoci i tady, ale v dalších mnoha odvětvích. Pomoc v koupelně? S přilepenou žvýkačkou? To všechno a ještě mnohem víc umí tento olejíček. Podívejte se, co všechno může pomoci olejíček zachránit. V mnoha ohledech vám může hodně pomoci!

 Žvýkačka ve vlasech

Někdy se stane, že žvýkačka se zaplete do vlasů i neúmyslně a vy máte dilema. Je třeba se jí zbavit, pokud možno co nejrychleji a nejlépe. Hrozíte se toho, že budete muset vzít nůžky a vlasy i s nalepenou žvýkačkou ustřihnout? Zkoušíte nejrůznější tipy, rady a triky, ale všechno se míjí účinkem? Vyzkoušejte olejíček. Potřete jim místo, kde je žvýkačka přilepená, nechejte chvíli působit a poté žvýkačku už lehce odstraníte.

Náplast na ruce i nábytku

Odlepování náplasti je často bolestivý proces, který za sebou navíc ještě zanechává nepříjemné stopy v podobě lepivých skvrn na kůži, ale když se náplast přilepí nedopatřením na nábytek, problém je hotov. Vyzkoušejte olejíček. Potřete jím náplast a bezpečně sundáte, bez nepříjemné bolesti. Když se na pokožce nebo nábytku objeví stopy po náplasti, jednoduše je olejíčkem odstraníte.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.