Domů / Komerční články / Domácí vířivka už není nedosažitelným snem

Domácí vířivka už není nedosažitelným snem

Vířivku má mnoho lidí spojenou pouze s wellness centrem, kde je jeho nepostradatelnou součástí. Vířivky však začínají pronikat také do domácností, a mnohdy jsou lepší variantou než venkovní bazén.

Vířivka

Vířivka

Co musí mít dobrá vířivka

Vířivky se dají sehnat v mnoha provedeních. Pro domácí účely jsou nejvhodnější variantou pro 2-4 osoby, ale můžete si ji pořídit také například pro devět lidí. Nejlepší vířivka by rozhodně měla mít:

  • sedadla, nebo prostor pro ležení – kombinovat se dá obojí,
  • kvalitní masážní trysky, které se dají intenzitou odstupňovat pro požadovaný účinek,
  • led podsvícení, pro večerní používání,
  • regulaci teploty – můžete si přes den dopřát vodu chladnější, večer teplejší.

Proč si vybrat akrylátovou vířivku

Největší labužníci, co se pohodlí a luxusu týče, by měli jednoznačně vybrat akrylátovou vířivku. Její pořizovací cena je sice vyšší, ale v poměru s výkonem je nepřekonatelná. Peníze se jejímu uživateli vrátí už jen v tom, jak dlouhá je její životnost. Má však také jiné výhody. Hydromasážní trysky jsou velmi účinné a využívat takovou vířivku můžete celoročně a bez omezení, jaké mají například vířivky nafukovací.

Další výhody kvalitní vířivky

Akrylátové vířivé vany se zabudují přímo do země, a proto také vstup do prostoru vířivky není komplikovaný ani pro méně pohyblivé lidi. Nezapomeňte na filtraci vody, která je hodně důležitá. Dobré vířivky obsahují také programovatelnou filtraci, a vy se tak nemusíte obávat, že na to zapomenete a voda ve vířivce se vám zkazí. Při výběru se zaměřte také na to, zda má vaše budoucí vířivka ochranu proti zamrznutí či přehřátí.

Pronikněte do tajů luxusu a pohody a pořiďte si domů kousek ráje, který vám dodá vířivka. Na trhu se dá koupit velké množství variací, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

O Jaroslav

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.