Komerční články

FOR DECOR & HOME: Inspirujte se ve světě dekorací

Přemýšlíte, jak si zvelebit domov a došly vám nápady? Pak si zapište do diáře 7. – 9. září 2017. To se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční další veletrh FOR DECOR & HOME. Hlavním tématem budou Vánoce, k vidění bude ale i zboží celoročního zaměření. Chybět nebude atraktivní doprovodný program: představení vánočních trendů, floristická show nebo workshop, na kterém se naučíte balit vánoční dárky z recyklovaných materiálů.

V pořadí 4. kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME nabídne dvě haly nabité nejnovějšími trendy, které se dostanou do našich domácností tyto Vánoce. Primárním cílem veletrhu je uzavírání předvánočních kontraktů, kterému napomáhá i vhodně zvolený termín na začátku září. Pozornosti však neujdou ani produkty s celoročním uplatněním: sklo, keramika, bytové a kuchyňské doplňky, zahradní dekorace nebo dárkové předměty.

Vánoční trendy 2017

Chcete si vyzdobit váš domov na Vánoce jinak, než vloni, ale chybí vám inspirace? S tou pomohou profesionální floristé, kteří na veletrhu představí čtyři samostatné scény s trendy pro rok 2017 za využití produktů od vystavovatelů. „V letošním roce převládají zlatavé tóny a zemité barvy ve spojení s přírodním materiálem. V kombinaci s jednoduchým a čistým interiérem se oproti tomu objevují různobarevné syté kombinace zdánlivě neslučitelných barev, které navozují hravou a rozvernou atmosféru,“ říká florista Petr Sikora. Letošní scény uspokojí každého návštěvníka – představena totiž bude neotřele zpracovaná klasika i nadčasově pojatá extravagance. Přední čeští floristé Jan Karnet, Lukáš Kouřil, Matúš Danko a Petr Sikora chystají expozice na téma Cesta do historie, Návrat ke kořenům, Iluminace a Tajuplná džungle. První den veletrhu v 11.00 hodin proběhne ve Vstupní hale II komentovaná prohlídka pro všechny zájemce.

Ekologie na prvním místě i v balení vánočních dárků

Nemusíte kupovat drahé balicí papíry, stačí vám například recyklovaný papír, provázek a zelená větvička. I tak můžete stylově zabalit vánoční dárek a navíc podle nejnovějších trendů. Se svými nápady, jak využít papírový odpad a vytvořit z něj dekorace a doplňky pro balení dárků, se na veletrhu podělí Radka Křivánková. Její workshop spojený s výstavou najdete ve výstavní hale 2, číslo stánku 4B08a.

Podzimní přízdoba hrnkových květin

Do Vánoc ještě pár měsíců zbývá, zapomenout byste tak neměli ani na podzimní výzdobu. Dobré rady a tipy vám dá známá česká floristka Markéta Nagyová. Dozvíte se jak si na podzim vytvořit na balkóně či terase živou výzdobu v barvách podzimu. Ukázky budou probíhat ve čtvrtek mezi 12. a 13. hodinou a v sobotu od 11 do 12 hodin a od 13 do 14 hodin. Výstava z vyrobených hrnkových květin bude probíhat po celou dobu veletrhu na podiu ve výstavní hale 2.

Souběžně se uskuteční mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA a mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství SBĚRATEL.

Více informací o veletrhu FOR DECOR & HOME najdete na www.fordecor.cz. Zlevněnou vstupenku můžete získat na www.fordecor.cz/sleva.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.