Hity letošních Vánoc: S čím se u stromečku blýsknete?

0
191

Už říkáte dost ponožkám, šálám a kosmetickým balíčkům? Chcete své blízké obdarovat něčím, co je opravdu potěší? Máme pro vás žhavé tipy letošních Vánoc!

Kvalitní poslech hudby

Hudbu poslouchá úplně každý. Takže je jedno, jestli sháníte dárek pro maminku, která miluje Smolíka, nebo pro neteř, která miluje Katy Perry. Kvalitní sluchátka na poslech hudby totiž ocení úplně každý. Hitem jsou letos sluchátka Beats, která jsou zárukou kvalitního zvuku a přepychového designu.

Kvalitní sluchátka
Kvalitní sluchátka

Chytré hodinky

Kdo má chytrý telefon, touží po chytrých hodinkách. Smart watch mají nespočet skvělých funkcí, z ruky jen tak nespadnou a používání mobilního telefonu usnadňují na maximum. Sportovci ocení možnost sledování sportovních výkonů, manažeři ocení snadné odbavování telefonních hovorů a mladší ročníky ocení zábavné funkce – chytré hodinky potěší zkrátka každého.

Chytré hodinky
Chytré hodinky

Elektronické hračky

Asi vás nepřekvapí, že Ježíšek letos ponese plný pytel elektronických hraček. A hračky nejsou jen pro dospělé. Třeba takový dron s kamerou udělá radost každému muži. Nabízí totiž nejen spoustu skvělých a zábavných funkcí, ale navíc se hodí i pro pracovní účely realitních makléřů, fotografů nebo farmářů.

Zážitky jsou k nezaplacení

I Letos zabodujete dárkovým poukazem. Hmotné dárky jednou vezme čas, ale zážitky zůstanou. A určitě vás pro každého člena rodiny napadne alespoň jeden zážitek, který by jim udělal radost. Ať už to bude poukaz na masáž pro maminku, let balónem pro prarodiče, jízda formulí pro manžela a víkend v akvaparku pro děti, úspěch máte zaručen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno