Hledáte bydlení v Praze? Podívejte se na naše tipy

0
189
Four Blocks
Four Blocks

Spousta lidí se v současné době stěhuje do větších měst. Praha není výjimkou. Ba naopak, k dispozici je spousta zajímavých developerských projektů, které lákají na moderní nadčasové bydlení se vším všudy. My se na některé z nich soustředíme mnohem podrobněji. Jednat se bude o tipy na byty ve Vršovicích, na Žižkově a na Smíchově. Třeba se i vy nakonec inspirujete a najdete si bydlení podle svých vlastních představ.

Rezidence 4Blok ve Vršovicích

V současné době prodej bytů ve Vršovicích nabízí hned několika zajímavých rezidencí. Jednou z nich je známý projekt 4Blok. Jeho součástí je mimo jiné i luxusní penthouse o dispozicích 5+kk. Nádherný výhled na Vršovice, Vinohrady a další pražské čtvrt bude sladkou odměnou při návštěvě tohoto bytového domu. Praktické nekonvenční bydlení klade důraz na životní prostředí a na uspokojení potřeb moderního člověka. K dispozici je veškeré občanská vybavenost v čele s Fakultní nemocnicí Královské Vinohrady.

Four Blocks
Four Blocks

Pohodové bydlení na Žižkově

Moc hezké bydlení nabízí historický činžovní dům na Žižkově v ulici Řehořova. Prodej bytů na Žižkově v této lokalitě není až tak frekventovaný. Aktuálně je k dispozici byt v 6. podlaží tohoto objektu. Jedná se o mezonetové bydlení na velkém prostoru. Dům pochází z 19. století a je kompletně zrekonstruovaný. Architektonické prvky této doby jsou pro něj charakteristické. Spolehnout se můžete i na maximální občanskou vybavenost této čtvrti nacházející se pod slavnou věží.

Bydlení na Žižkově
Bydlení na Žižkově

Residence Smíchov

A co prodej bytů na Smíchově? Naším tipem je Residence Smíchov. Ta se nachází právě na hranicích Smíchova a Radlic. Bydlení nabízí mimo jiné spousty prostoru, podzemní garáže a krásné prostředí. To dokladují třeba blízké parky Dívčí Hrady a Santoška. Samozřejmostí je luxusní vybavení bytů značkovými podlahami, sanitární keramikou a dalšími součástmi.

Residence Smíchov
Residence Smíchov

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno