Domů / Komerční články / Keramické doplňky se v interiéru neomrzí

Keramické doplňky se v interiéru neomrzí

Domov je místem, kde se všichni chceme cítit příjemně. Proto je důležité doladit interiér bytu do nejmenšího detailu! Působivou a hřejivou atmosféru vašemu bydlení dodají originální keramické doplňky, které se vyznačují jedinečným vzhledem a jako tradiční interiérové prvky jsou stále aktuální. Vybírat si můžete z bohaté nabídky krásných designových kousků vyrobených v různých barvách, tvarech a velikostech. Pokud sháníte keramické bytové doplňky v moderním útulném designu, neváhejte se inspirovat našimi tipy.   

IMG_0380_simple nature_2010-ret

Interiérová keramika – k radosti i užitku 

Nápaditý bytový doplněk z keramiky vhodně ozdobí obývací pokoj a ložnici, ale i dětský či studentský pokoj. Hodí se také jako elegantní dekorace do interiéru kanceláře nebo domácí pracovny. Navíc jsou keramické doplňky i vkusným dárkem k Vánocům a narozeninám, nebo poslouží jako dárek při návštěvě přátel. Dekorativní keramika do bytu je k dostání v nepřeberné škále stylů, od minimalistických až po romanticky laděné. Jako oblíbený a léty prověřený materiál dokáže keramika vnést do vašeho domova pohodu a harmonii. Zároveň umí dokonale podtrhnout celkovou atmosféru místnosti a zvýšit její atraktivitu. 

Dekorativní keramické květináče všech velikostí a barev

kvetinace

Nedokážete si interiér bytu představit bez nádherných pokojových květin? Hledáte moderní květináče nebo obaly na květináč, které zvýrazní krásu rostlin, a současně oživí váš domov? Doporučujeme vám prozkoumat široký sortiment značek ASA Selection a Broste. Designové květináče od obou renomovaných výrobců v sobě spojují kvalitu s funkčností a zhotoveny jsou v mnoha barvách a tvarech – od kulatých a oválných, přes hranaté až po kónické či vzpínající se tvary nádob.

V nadčasově pojatém interiéru skvěle vyniknou čisté a jednoduché linie lesklých keramických květináčů, které svým tvarem připomínají elegantní misku na podstavci. Půvabné květináče menších rozměrů jsou součástí kolekce Midoro, kterou vytvořili šikovní designéři z ASA Selection. Pořídit si je můžete v obou základních barvách, černé i bílé.

IMG_0042-Midoro-ret-2013

Do bytu, na balkon nebo na terasu lze umístit designové květináče z kolekce Quadro. Také v tomto případě oceníte čistý design a jednoduchý styl, podtržený lesklým provedením, a opět můžete volit mezi klasickou černou a bílou barvou. K nevšedním keramickým květináčům přidal výrobce ASA Selection ještě další bytový doplněk ve stejném designovém provedení. Jedná se o dekorativní keramické vázy v lesklé bílé nebo černé barvě, v nichž to řezaným květinám bude velmi slušet.

Dekorační mísa – úžasný interiérový doplněk

dekoracni-lod

Udělejte si radost trendy bytovými doplňky, jako jsou dekorační mísy a lodě. Poslouží vám coby velice zajímavá dekorace, která perfektně rozjasní každý nenápadný kout v místnosti. Keramickou dekorační mísu však můžete využívat i jako praktickou nádobu na ovoce. Na výběr máte nespočet barev, tvarů a velikostí. Módní záležitostí jsou nyní dekorační mísy vyrobené v jednoduchém designu a matném barevném provedení. Báječně se hodí na oblíbené ovoce nebo jinou dekoraci a do vašeho domova vnesou svěží závan.          

O Mytho

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.