Komplexní facility management

0
267
Facility management
Facility management

Rádi byste měli všechna technická zařízení vašich nemovitostí pod kontrolou odborníků? Často objednáváte služby spojené se správou objektů u mnoha dodavatelů? Chcete mít platby za správu domů nastavené jednoduše? Využijte komplexní facility management, který představuje externí zajištění všech aspektů správy vaší nemovitosti. Od pravidelné údržby, až po servis či jednotlivé revize.

Facility management
Facility management

Profesionální facility management

Jsme pražská společnost PPM, a.s., která je předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblastech správy nemovitostí, údržby bytových i nebytových prostor či flat service. Od počátku 90. let se zaměřujeme na spolupráci se Společenstvím vlastníků (SVJ) u všech typů objektů včetně novostaveb, rekonstruovaných staveb, bytů, bytových komplexů a dalších budov. V neposlední řadě pak nabízíme kompletní facility management Praze a okolí za příznivé ceny. Cílem této služby je co nejefektivnější provoz vašeho objektu, a to především po technické stránce. Díky modernímu pojetí této služby navíc umožňujeme evidence revizí online nebo nákladové optimalizace provozu a správy zařízení. Součástí komplexního facility managementu je také nabídka úklidových služeb a denní údržba zeleně, ale i zajištění profesionální ostrahy nebo recepčních služeb.

Přívětivá klientská zóna

V PPM, a.s. si zakládáme na rozsahu kvalitních služeb a špičkový klientský přístup. Komunikace s klientem a přesné plnění jeho požadavků je pro nás vždy na prvním místě, proto využíváme moderní komunikační nástroje jako „klientská zóna“. Díky ní poskytujeme veškeré poradenství na míru. Snažíme se tak svým partnerům a klientům vycházet co možná nejvíce vstříc. Nabízíme také SMS služby, díky kterým informujeme zákazníky o případných rozsáhlejších údržbách, výlukách, nebo opravách v rámci spravovaných objektů. Na veškeré činnosti, které se vztahují do našich služeb, nabízíme kompletní pojištění, které může dosahovat až do výše škody o celkové částce 50 000 000 Kč.

Pokud si nevíte rady s náročnou správou vašich budov, nebo chcete svěřit své nemovitosti
a péči o ně do rukou odborníků, nahlédněte do našich služeb a ceníku. V případě zájmu nebo otázek nás neváhejte kontaktovat a domluvit si například osobní schůzku či konzultaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno