Domů / Komerční články / Lidl leták vám pomůže vnést eleganci do vašeho bydlení!

Lidl leták vám pomůže vnést eleganci do vašeho bydlení!

Lidl leták pravidelně přináší cenové akce a zajímavé slevy na různé zboží, které s potravinami vyloženě nesouvisí, nicméně je i tak můžete nakoupit přímo v prodejně nebo online. Jde o vybavení nebo přístroje jak do interiéru domácnosti, tak na chatu, chalupu nebo i na zahradu či do dílny, kde je potřeba nejvíce úsilí, aby zahrada či dílna mohly být nazývány elegantními. Pokud to tedy myslíte s údržbou vaší domácnosti i zahrady a dílny v elegantním stylu vážně, rozhodně by vám neměla nabídka letáku Lidl uniknout.

Elegantní domácí spotřebiče

Styl a elegance se rodí jednak v dobře udržované domácnosti, kde to voní čistotou a domácí pohodou, ale také v domácnosti, kde si její majitelé zakládají na určitém vzhledu nábytku nebo i domácích spotřebičů.

Právě na takové lidi mysleli v Lidl letáku i tentokrát, kdy v Eshop magazínu (což je jeden z Lidl letáků) najdete celou sadu domácích spotřebičů v kouzelném a elegantním designu módních barev kombinovaných s desénem dřeva. Koupit můžete například rychlovarnou konvici, tyčový mixér nebo topinkovač, které jsou všechny stylizovány tímto způsobem a které dodají eleganci vašeho bydlení ještě vyšší rozměr.

Domácím dekoracím přeje doba i leták Lidl

Domácí dekorace, ať už je vyrobíte z textilií a na šicím stroji nebo ze sušeného ovoce a zeleniny či sušených trav a kytek, jsou elegantním doplňkem každé domácnosti. Textil a rostliny, nebo ovoce či zelenina se hodí do každého interiéru, ať už je veden v jakémkoliv stylu. Jen je nutné správně trefit barvy, tvary a také umístění dekorace. S inspirací vám pomohou třeba tady.

Se sušením vám pro změnu může pomoci sušička z letáku Lidl. A právě s již zmíněnými textilními dekoracemi dost vypomůže šicí stroj, který také najdete v Lidl Eshop magazínu. Ozdoby z textilu můžete ladit do kterékoliv roční doby nebo nálady a postupně je v bytě či na balkoně nebo na terase střídat. Do výroby lze zapojit i děti, jen pozor na jehly!

Elegantní zahrada

Zahrada se rozhodně nikdy neobejde bez základní péče. Teď nemáme na mysli ani tak anglické trávníky, které prokazatelně poškozují půdu a negativně ovlivňují celé své okolí. Myslíme zahradu jako celek, jejíž údržba je prostě potřeba.

Elegantní zahrada může vypadat například tak, že v centru a pod stromy necháme trávu volně růst, ale upravíme si jen chodníky a prostory okolo zdí, plotu nebo třeba u bazénu. S padajícím listím pak přijde na řadu jeho shrabování či sfoukávání a třeba koncentrování v jednom koutu zahrady, kde pak díky nám dobře přezimuje mnoho druhů hmyzu.

Listí zlikvidujeme až na jaře, kdy se dá snadno rozmělnit a uložit v kompostu – mimochodem, věděli jste, že listovka (kompost z listí) je jedním z nejlepších prostředí pro setí a množení pokojových rostlin nebo i zahradních okrasných rostlin? Nářadí vhodné k lokální úpravě trávníků nebo třeba foukač/vysavač listí také najdete v Lidl letáku.

I dílna si žádá svou eleganci

Dobře zorganizovaná dílna, kde každé nářadí má své místo, to je přímo poklad pro každého kutila. A tak se nabízí možnost využít nabídky na koupi přehledné sady nářadí, kdy se dá každý kousek skvěle a pevně uložit. Hodit se jistě bude i regál a různé police nebo závěsné systémy. Mrkněte do Lidl Eshop magazínu a zjistěte, co všechno můžete z Lidl letáku využít, aby i vaše dílna dostala svůj nádech elegance!

O Mytho

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.