Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Moderní a příjemný interiér – jak na to?

Vaše domácnost by měla vypadat moderně a krásně, díky čemuž se v ní budete dobře cítit. Váš byt odráží také váš vkus a smysl pro detail, povahu a cit. Máte domácnost tak trochu v chaosu? Pravděpodobně je to součást vaší povahy. Máte vše perfektně uklizeno? Pak i v běžném životě máte rádi pořádek a věci na svém místě.

Vaše vizitka

Když jdete k někomu do bytu, děláte si sami úsudek, jde o vizitku každého, kdo tam bydlí. I když na tom nelpíte, chcete, aby váš interiér byl krásný a moderní? Se smyslem pro detail? Vsaďte na pár osvědčených triků a tipů, které vám mohou v mnohém pomoci. Celkový dojem z vašeho interiéru bude najednou jiný.

Nebojte se bílé barvy

Pokud si říkáte, že bílá je sterilní, taková doktorská, není to pravda. Jde o základ moderního designu, takže rozhodně nejde o nějakou tu nudnou barvu, která by do interiéru rozhodně patřit neměla. Skvěle se s ní pracuje, hodí se opravdu do každého interiéru a můžete jej kombinovat se spoustou barev a vzorů.

Jeden větší doplněk

Máte v interiéru velkou spoustu drobností a dekorací? Možná váš interiér působí přeplácaně a nevkusně. Vsaďte na jeden výrazný doplněk, který bude dominovat interiéru. Velké množství drobností a doplňků působí spíš chaoticky a neuklizeně.

Vzory jsou povoleny

Volíte raději jednoduché barvy? Je to škoda, protože vzory jdou opět do módy. Geometrické tvary, přírodní vzory (listy, kapky vody a podobně), vodorovné pruhy, svislé pruhy nebo zešikmené pruhy, to je ideální pro interiér. Budou-li se opakovat například na povlečení, koberci nebo polštáři, bude to vypadat uceleně a moderně zároveň. Kombinovat můžete pruhy spolu s puntíky, vypadá to neotřele a moderně zároveň.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.