Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Multifunkční myčka na nádobí – co v ní můžete dále umýt? 1

Snažíte se nacházet stále nové možnosti, jak využívat jednotlivé spotřebiče v domácnosti? Chcete po nich víc, než je běžné? I když to prodejci nedoporučují, boty můžete prát v pračce, mnoho lidí to tak dělá a nemůže si tento proces vynachválit. Jiní se toho trochu bojí, ale jakmile tuto metodu vyzkouší, nebudou už dělat nic jiného. Víte, že můžete podobně kreativně využít také myčku na nádobí? Nemusí vám nutně jen pomoci s mytím nádobí. Umí umýt takřka vše, na co si jen vzpomenete. A někdo v ní dokonce zavařuje! Co všechno může pomoci umýt?

Myčka a generální úklid

Na první pohled obyčejný kuchyňský přístroj, který vám usnadní mytí nádobí umí daleko víc. Ve chvíli, kdy se chystáte na generální úklid, ať už před Vánocemi nebo na jaře, důvodů, proč neustále namáčet ruce do vody a něco omývat či mýt je velká spousta. Právě myška na nádobí může pomoci a ještě ušetřit!

Lustr či stropní svítidla

Zaprášené lustry je nutno pravidelně čistit a umývat. Hned poté bude světlo v pokoji svítit lépe a silněji, bude vám to připadat jako nová žárovka. Ovšem vše je jen tím, že jste odstranili nános prachu. Navíc prach, který se objevuje na lustru, může padat dolů a tím pádem znečistit podlahu nebo další kusy nábytku. Opatrně sundejte skleněná stínidla a dejte je do horní části myčky. Můžete sundat také stínidla z lampiček. Jaký program použít? Ideálně nízká teplota. Stínidla budou očištěná lépe než jen otření vlhkým hadříkem.

Věci z obývacího i dětského pokoje

Rovněž v obývacím pokoji a pokoji vašich dětí mohou být věci, které s klidným srdcem můžete dát do myčky na nádobí a nechat je pořádně umýt. Například skleněné dekorace, svícny, vázy, rámečky na fotky, dózy, plaketky a vše další, co je možno dát do myčky na nádobí. V dětském pokoji to mohou být šuplíky, pořadače, hrníčky na tužky, dózy a jiné cennosti dětí. Dát můžete také pastové hračky a další kousky.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *