Na návštěvě u specialisty na nerezový materiál

1
215

[dropcap]Č[/dropcap]eká vás menší či větší rekonstrukce, nebo snad budete stavět zbrusu nové bydlení? Nechystáte-li se využít realizace na klíč a budete-li se na procesu aktivně podílet, máme pro vás radu nad zlato. V žádném případě se nesnažte šetřit na nesprávných místech a tam, kde je třeba investovat do kvality, neváhejte ani minutu. To platí především o stavebních, ale také spojovacích materiálech. Hledáte-li někoho, na koho se můžete stoprocentně spolehnout, obraťte se na společnost AKROS, která je v oblasti nerezových materiálů specialistou. Zajímá vás, co vám může firma, která na trhu působí již od roku 1990, nabídnout? Portfolio zahrnuje na 20 000 položek, mezi kterými nechybí ani doplňky pro jachtaře. My jsme se ovšem zaměřili na sortiment, který využijete v rámci bydlení.

Snímka obrazovky 2013-11-03 o 19.42.16

Hutní materiály

Nabídka společnosti AKROS je skutečně široká, ale přesto jsme se pokusili vybrat alespoň malou ochutnávku. Naše virtuální návštěva e-shopu www.akros.cz začala v sekci nerezových hutních materiálů. Zaujaly nás především nerezové plechy, které AKROS vyrábí z prvotřídní nerezové austenitické oceli. Plechy lze objednat v takřka libovolné velikosti a množství a najdete mezi nimi typy s broušeným i dekorativním povrchem. Materiál je odolný vůči korozi a na základě svých potřeb si můžete vybrat z několika úrovní chemické odolnosti.

Nabídkou plechů však sortiment hutních materiálů teprve začíná. AKROS vyrábí také nerezové trubky, které se využívají také v potravinářství a v laboratořích. Nechybí ani T a U profily, nerezové tyče, kolena, příruby, armatury a nezbytné příslušenství v podobě řezných olejů a pas, konzervačních přípravků, svařovacích drátů či obalovaných elektrod.

Spojovací materiály

Vás však bude zřejmě zajímat především nabídka nerezového spojovacího materiálu, která je mimochodem stejně pestrá.

Chcete-li svůj majetek zabezpečit před okolními vlivy i případnými nezvanými hosty, jistě vás potěší přítomnost špičkových bezpečnostních vrutů a šroubů. Vysoká odolnost a dlouhá životnost by u těchto spojovacích materiálů měly hrát prim a ty od AKROSu těmito vlastnostmi oplývají. Využijete je v interiérech i exteriérech a opět budete moct klidně spát.

Pro kutily, kteří mají v plánu stavbu pergoly, altánku, nebo nové střechy, jsou připraveny speciální vruty do dřeva. Opět se můžete spolehnout na špičkovou odolnost, která přijde při stavbě robustních trámů, ale i jiných dřevěných konstrukcí, vhod. Životnost vrutů prodlužuje efektivní ochranný lak.

Stále vám to nestačí? Spojovacích materiálů, které AKROS exportuje v rámci celé Evropy, je mnohem více. Samozřejmostí jsou nerezové matice nejrůznějších typů (nýtovací, šestihranné, vtlačovací, narážecí atd.), podložky, kolíky, nýty či kotevní technika. A neměli bychom zapomenout ani na nářadí a příslušenství. AKROS razí heslo vše pod jednou střechou a proto by vás přítomnost speciálních lepidel, kartáčů, kotoučů, vrtáků, klíčů, bitů a kleští neměla překvapit.

[box type=“info“ ]

Když kvalitní neznamená drahý

A máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu. V úvodu jsme sice zmínili, že v případě kvalitních materiálů nemáte váhat ani v případě vyšší ceny. AKROS vás svou cenovou politikou příjemně překvapí – i navzdory špičkové kvalitě jsou jeho výrobky k mání za velmi nízké ceny. Na své si přijdou profesionálové i domácí kutilové. Tak na co ještě čekáte? Prozkoumejte virtuální regály internetového obchodu www.akros.cz sami a udělejte si názor.

[/box]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno