Neplaťte za topení více, než musíte – technologie iClima vám zajistí výrazně nižší náklady

0
168

Je jedno, jestli právě plánujete vytápění a chlazení rozestavěného domu, nebo chcete efektivně topit v domku po babičce. Systém iClima vám ušetří značnou část nákladů v obou případech.

Až 98% úspora nákladů za vytápění

Pořizovací cena systému iClima je sice o něco vyšší, vynaložené náklady se vám ale velmi brzy vrátí. Je až neuvěřitelné, že ve srovnání s klasickým vytápěním běžného domku, kdy je hlavním zdrojem tepla kotel na různá paliva (pevná, topný olej nebo plyn), klesají náklady na 10 % původní ceny. Celkově vám může chytrý systém iClima zajistit až 98% úsporu nákladů oproti klasickému vytápění. Návratnost se tak pohybuje na hranici krásných 7 let. A to uběhne jako voda.

shutterstock_229741168

Příjemných 22 °C po celý rok

Systém iClima vám zaručí optimální teplotu v bytě, domě i kanceláři. V zimě tu nebudete mít chladno, v létě zase nesnesitelné vedro. Po celý rok si budete užívat konstantní teplotu, příjemných 22 °C, a to bez výkyvů. Rozvodná kapilární síť systému iClima prochází podlahou, stěnami i stropem, zajistí vám tak rovnoměrně rozprostřené teplo v každé místnosti.

Topení i klimatizace v jednom

Nevýhody klasické klimatizace jsou všeobecně známé. Vysoké pořizovací náklady, nutnost pravidelného servisu a tepelná nestálost. Mnoho z nás si z práce odnáší nepříjemné nachlazení či angínu, když se spolu s létem spustí v kancelářích klimatizace naplno.

Systém iClima vytápí i chladí, ale netrpí nešvary klasických klimatizací. Během svého provozu se totiž stará nejen o vaši tepelnou pohodu, ale i o vyváženou vlhkost vzduchu a jeho optimální proudění. Doma tak nebudete muset přehnaně často větrat. O pravidelnou cirkulaci vzduchu se postará iClima. Vy si tak otevřete okno, jen když skutečně budete chtít, a ne z nutnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno