Nezvané návštěvníky u vás doma zachytí skryté kamery do bytu

0
220

Není to příjemné, ale není to bohužel ani ojedinělé, že se v naší nepřítomnosti do bytů nebo chalup a chat občas nastěhují nezvaní hosté. Ani doma, ani na chatě nejde být neustále a hlídat, kdo se chce podívat dovnitř a odnést si, co se komu hodí. Pro pohodu a poklidné strávení dovolené je rozumné si pořídit do bytu kameru.

Žádný bezpečnostní zámek není natolik bezpečný, aby se nedal překonat. To ale zjistíme až tehdy, když se vrátíme z výletu a byt je docela solidně vyrabovaný. A stejný problém je i u chat a chalup, protože ty jsou hlídané úplně minimálně. I sem jde ale nainstalovat skryté kamery a svůj majetek si ohlídat.

Popřemýšlejte o tom, jestli není opravdu velmi dobrá investice do skryté kamery do bytu. Budete mít záznam o tom, co se děje u vás doma. Výběr takových kamer je značný. V kurzu je třeba špionážní kamera s detekcí pohybu, která zaznamená jakýkoli pohyb ve vašem bytě, kdy nejste přítomni. Nejenže zachytí a zaznamená jakékoli dění ve vámi sledovaném prostoru, ale moderní kamery jsou napojeny na wifi a mohou tak okamžitě poslat zprávu třeba na mobil. Takže můžete informovat policii v několika minutách i třeba z Kanárských ostrovů. Pokud si zřídíte patřičnou aplikaci, můžete snímané záznamy z kamery sledovat i ve svém mobilu. Kamerový záznam navíc slouží jako důkaz při vyšetřování, pokud je byt nebo chata skutečně vyloupena.

Nebuďte lhostejní a pohlídejte si majetek. Vždyť už jenom vědomost o masivním rozšíření skrytých kamer v bytě může působit preventivně. A investice, kterou vložíte do pořízení kamery, bude jistě jenom zlomkem toho, o co byste mohli přijít, kdyby skutečně došlo ke vloupání.

Skryté kamery do bytu lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno