Obrazy květin: Nejenom slunečnice jsou zajímavé

0
372
Obraz květin
Obraz květin

Jemné a rafinované tvary, přirozená krása a nádherné pohledy. I takto je možné charakterizovat podívanou na obrazy znázorňující květiny. Jejich vzhled je unikátní a dokážou nabídnout opravdu poutavé detaily. Krásná květina umí bez problémů obměkčit fakticky kohokoli. Když ji budete mít v interiéru na stěně, nemusíte mít strach, že by se nelíbila. A jaké motivy jsou aktuálně k dispozici? Je jich prakticky nepřeberné množství. My se v následujících řádcích pokusíme některé doporučit. Sami zjistíte, že mnohé florální motivy jsou multifunkční a najdou si své místo v jakémkoli pokoji.

Obraz květin
Obraz květin

Vznešené orchideje

Tyto nádherné květiny si mnozí z nás pěstují přímo na oknem. Vypadají nádherně jak v bílých, tak i ve fialových variacích. Velký obraz orchideje na stěně vypadá náramně. Moc hezké jsou především několikadílné obrazy orchidejí, které pojímají jemné bílé květy kombinované s trochou žluté barvy tmavým pozadím, díky kterému orchideje dokonale vyniknou se vším všudy. Hodně dobrou volbou jsou ale také fialové květy na světlejším pozadí. Také nezklamou a z fádního prostoru učiní hodně nevšední záležitost.

Pestrobarevné tulipány

Mezi velmi vděčné obrazy květin se řadí také tulipány. Tyto tradiční holandské květiny se vyznačují především unikátním tvarem a také spoustou barevných odstínů. Dříve jsme byli zvyklí pouze na tradiční žlutou a červenou, nicméně dnes nejsou výjimkou ani tulipány bílé, žíhané nebo jakékoli jiné. Když se dají dohromady, vznikne směsice neuvěřitelných barev. Mnohdy není od věci zvolit klidně i kreslené tulipány vyvedené v netradičních odstínech, v nichž se jinak nevyskytují. Pohled na takovéto kytice dokonale překvapí, a to v příjemném slova smyslu.

Magická pampeliška

Kdo by neznal pampelišky? Tyto květiny jsou typické nejenom žlutou barvou květů, ale také odkvetlými stvoly. Ty disponují chmýřím, jež se ve větru rozlétne prakticky všude kolem. V kombinaci a pestrými barvami vypadají šedivé padáčky moc hezky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno