Proč jsou oblíbené montované dřevostavby na klíč?

0
347

Slyšeli jste již o oblíbenosti montovaných staveb na klíč a přemýšlíte o tom, že si taky podobnou stavbu necháte zhotovit od profesionální firmy? V tom případě vás jistě bude zajímat, jaké jsou výhody těchto montovaných dřevostaveb na klíč a jak výrazně s nimi můžete ušetřit na bydlení.

Dům na klíč
Dům na klíč

Montované dřevostavby, které jsou vyráběna na klíč a někdy se jim také nazývá montované bungalovy, mají mimo jiné hned několik výhod oproti klasickým zděným domům. Nejenže jsou tyto dřevostavby oproti klasickému domu levnější, obvykle také jejich výstavba netrvá tak dlouhou. Dům je vesměs postaven během několika málo měsíců. Velkou oblibu si montované dřevostavby získávají také z toho důvodu, jelikož se jedná o nízkoenergetické domy, které nabízí dostatek prostoru k pohodlnému žití.

Výhody montovaných dřevostaveb

Montovaná dřevostavba má hned několik výhod. Pokud si vyberete svého dodavatele montované dřevostavby na klíč, budete jednat pouze a jen s ním, a to po celou dobu prací na stavbě. Můžete s ním doladit veškeré detaily a také vyřknout svá přání. Díky různým tipům a ekonomickým detailům stavby, můžete ročně za žití v podobném domě ušetřit až desetitisíce korun. Díky kvalitní tepelně izolační vrstvě stropních i obvodových konstrukcí, dosáhnete tak vysoké energetické úspory, o které se vám ani nesnilo. Dřevostavba na klíč tak může být velmi úsporným bydlením pro každého.

Dřevostavbu na klíč můžete přizpůsobit svým tužbám

Obliba montovaných dřevostaveb na klíč je taková, jaká je zejména díky tomu, že si samotný zákazník může sám určit, co na stavbě chce a co nikoliv. Ke každé stavbě je následně přihlíženo velmi individuálně. Mimo jiné je cena celé montované dřevostavby garantována po celou dobu její realizace samotným dodavatelem.

Jaké jsou výhody montovaných domů na klíč?

  • Stavba je cenově dostupnější, nežli zděný dům či bungalov na klíč. Mnohdy se se stavbou můžete vejít do 2.milionů korun.
  • Jedná se o velmi krátkou realizaci samotné výstavby
  • Svépomocí si můžete doladit spoustu detailů na stavbě
  • Bydlet ve dřevostavbě je nyní velmi trendy
  • Díky montované dřevostavbě šetříte energií i náklady na bydlení

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno