Komerční články

Rekonstruujete dům či pořizujete třeba novou kuchyň? I na to lze dnes sehnat výhodný hypotéční úvěr.

Na rekonstrukci nebo pořízení nové kuchyně se nevztahují klasické hypotéky. I přesto však není nutné věšet hlavu a přestat hledat výhodná řešení. Podívejte se na tři možnosti, jak financovat rekonstrukci nebo nové vybavení domácnosti.

shutterstock_275666651

Klasický spotřební úvěr

Výhodou běžného spotřebního úvěru je to, že nezáleží, na co peníze použijete. Část můžete využít na financování rekonstrukce a za zbytek můžete vyrazit na dovolenou. Například Vitacredit úvěr nabízí půjčku až ve výši 10 000 000 korun se splatností 15 let. Oproti běžným hypotékám je úrok o něco vyšší, ale výhodou je, že půjčka nevyžaduje doklad o příjmech a problémem není ani záznam v registru. Ručení probíhá formou zástavy nemovitosti a to klidně i třetí strany.

Americká hypotéka

Nebankovní americká hypotéka bez potvrzení příjmu je podmíněna ručením majetkem. Výše půjčky může dosáhnout až 5 000 000 korun a doba splatnosti je až do 20 let. Ani u této hypotéky nemusíte prokazovat účel využití peněz. Půjčit si můžete maximálně 70% hodnoty nemovitosti, kterou ručíte. Vyřízení bývá rychlé a nevadí ani záznamy v registru dlužníků.

Úvěr ze stavebního spoření

Další možností je využít překlenovací úvěr ze stavebního spoření, který je určen na financování bytových potřeb. Výhodou je stále stejná a neměnná úroková sazba po celou dobu splácení úvěru. Pro možnost čerpat úvěr ze stavebního spoření však musíte mít uzavřenou smlouvu minimálně na dva roky a spořit, než dosáhnete na řádný úvěr.  Průměrně se úroková sazba u tohoto úvěru pohybuje mezi 4 až 7 procenty.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.