sauna
Bydlení,  Sauny & vířivky

Sauna do každého bytu

Saunování patří k oblíbeným volnočasovým aktivitám, které mají příznivé účinky na lidské zdraví. Víte o tom, že saunu můžete mít i doma v bytě. Veřejné saounování má své příznivce, ale upřímně ne saunování je velice intimní záležitost a někomu společnost cizích lidí nemusí být vůbec příjemná. Pokud při saunování nemáte rádi cizí přítomnost, mže být pro vás řešením právě domácí sauna.

sauna

Moderní sauny můžete mít v podstatě kdekoliv, stačí k tomu jen dobré odvětrávání a jištěný zdroj elektrické energie.  K vystávění se totiž většinou používají elektrická kamna s regulací nebo vyvíječem páry.

Sauny se vyrábí z kvalitního dřeva, nejčastěji se využívá borovice nebo smrk, ale dopřát si můžete i luxus v podobě exotického dřeva.

Specializované firmy jsou schopny sauny varobit v jakýchkoliv, i velmi atypických rozměrech, tak, aby výsledná sauna odpovídala přesně požadavkům zákazníka. Využít můžete i takzvanou vestavěnou variantu, která s montuje do obezděného prostoru, takže s troškou nadsázky může sauna připomínat vestavěnou skříň.

Jak je vidět sen o vlastní sauně, může být pro milovníky saunování dostupnější než by se zdálo.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.