Domů / Komerční články / Sedací soupravy s taburetem jsou zárukou dokonalého pohodlí

Sedací soupravy s taburetem jsou zárukou dokonalého pohodlí

Jistě jste už narazili na sedací soupravu, jejíž součástí byl taburet. Zaujala vás? Chtěli byste si také pořídit taburet, ale nejste si jisti, zda jej využijete? Ukážeme vám jeho jedinečné vlastnosti a zjistíte, že taburet je skvělý pomocník!

Rohová sedací souprava

Rohová sedací souprava

V jakém provedení se dá taburet koupit?

Taburety se vyrábějí v různých variantách. Odlišnosti začínají v použitých barvách, materiálech, tvaru a způsobu použití taburetu. Najdete jak taburety mnohoúčelové, které vám uleví od bolesti nebo vám „podrží“ kafe, nebo vás naopak nadchne taburet určený jen na sezení, který obsahuje opěrku. Nejvhodnější variantou je koupě taburetu, který patří k sedací soupravě.

Proč si vybrat sedací soupravu s taburetem?

Jednou z výhod je právě design. Sedací souprava ladící s taburetem lépe vypadá a celkový dojem je mírný, uvolňující. Naopak silně kontrastující taburet a sedací souprava vyvolávají v místnosti podvědomý zmatek a neklid.

Taburet jako mnohoúčelový pomocník

Skrýš na maličkosti

Potřebujete ukrýt televizní program či ovladač? Návštěva už je ve dveřích a vy jste zapomněli nezaštupované ponožky v obýváku? Není nic snazšího, než je narychlo „šoupnout“ do taburetu.

Pro odpolední kávu jako dělaný

Rádi byste si odložili odpolední šálek kávy? Použijte menší tácek a taburet vám velmi rád poslouží. Proč byste obsazovali cenný prostor v obývacím pokoji konferenčním stolkem, když můžete zvolit originální kousek?

Dejte svým nohám potřebnou oporu

Bolavé nohy jsou znamení, že byste měli zpomalit. Na okamžik vydechnout, zrelaxovat se. Přepínání se a ignorace bolesti nohou zbytečně vede ke zdravotním komplikacím. Raději se v klidu usaďte a natáhněte nohy. Třeba na měkkoučký polstrovaný taburet!

Žádné přespávání na podlaze

Možná nemáte rozkládací pohovku. Ale to nevadí! Nabízíme dokonalé řešení! Rohová sedací souprava s taburetem Areo vám poskytne pohodlný spánek na náhradním lůžku. Ani tato sedací souprava však není rozkládací. Za náhradním lůžkem stojí taburet. Svým jedinečným tvarem skvěle zapadne do výřezu sedací soupravy a vytváří tím pohodlný prostor pro spaní. Prozradíme vám ještě jednu výhodu. Už žádné vrzání při každém otočení!

Početná návštěva

Dorazilo k vám více osob než jste očekávali? Nepanikařte. Taburet je ideálním pomocníkem i v tomto případě. Jednoduše hosty usadíte na polstrovaného parťáka. Toto rychlé a hravé řešení vám vyřeší ještě jeden problém. Ten, kdo přišel navíc, se nebude cítit nepatřičně. Taburet dodává dojem, že se počítalo se všemi příchozími.

Účelovost taburetu ve zkratce

  • Úložiště či úschovna drobných předmětů
  • Konferenční stolek
  • Podnožka
  • Lůžko pro hosty
  • Místo pro posezení při nedostatku židlí

Pozor v menších pokojích

Než se plně nadchnete pro určitý kousek nábytku, rozmyslete se, kolik prostoru tomu chcete obětovat. Větší taburety jsou do malých interiérů nevhodné. Zpravidla se nacházejí uprostřed místnosti, což komplikuje pohodlné procházení. Pokud je to i váš případ, nemusíte věšet hlavu! Navrhujeme řešení, které vás jistě potěší. Sedací souprava Chesterfield s taburetem se skládá z pohovky o dvou a třech sedacích místech. Součástí je menší taburet. Pokud každou pohovku opřete o jednu stěnu, taburet elegantně ukryjete do vzniklého prostoru v rohu.

Dokonalý společník do velkých prostor

Již jsme vám doporučli pohovku s taburetem do menšího prostoru. Ale co když váš obývací pokoj přetéká volným místem? Taky pro vás něco máme! Sedací souprava Infinity s taburetem vás uchvátí svou monumentálností. Má ladné křivky, příjemné barevné ladění a oblé tvary. Již na první pohled nabízí pohodlné posezení na dostatečně tvrdém čalounění, které však netlačí. Taburet sestavy Infinity je jedinečný svou mnohoúčelovostí. Využijete ho jako konferenční stolek, podnožku nebo náhradní pohovku pro hosty. Pohovku i taburet si barevně sladíte podle vlastního vkusu.

Máte dotazy?

Máte nějaké další dotazy ohledně sedacích souprav s taburety? Máte specifickou představu, jak si svůj taburet představujete? Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto neváhejte a napište odborníkům z Lumax nábytku.

Nyní už víte, jaké výhody vám taburet přináší. A jaké je vaše rozhodnutí? Koupíte si ho také?

O Jaroslav

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*