Stavební firmu vybírejte pečlivě

0
147

Než se pustíte do rekonstrukce bytového jádra, musíte pečlivě vybrat partu stavebníků, které si pustíte do bytu. Výběr stavební firmy nepodceňujte, jinak se může stát, že vám místo nové koupelny zůstanou jen oči pro pláč.

shutterstock_79575304

Každý, kdo se někdy pouštěl do rekonstrukce ví, že sehnat bezproblémovou firmu je úkol poměrně náročný. Pokud je to jen trochu možné, vyberte firmu, se kterou má někdo z okolí alespoň nějakou pozitivní zkušenost. Při troše štěstí si tak budete moct prohlédnout práci zedníků, dříve než si je pustíte do dveří svého bytu.

Zajímejte se však nejen o to, jak nová koupelna vypadá, ale také o to, jaký měla rekonstrukce koupelny dopad na chod domácnosti. Udělejte si obrázek o tom, jak čistě a rychle firma pracuje, jestli není problém z odvozem staré stavební suti. Zajímejte se také o to, jak je to s úklidem.

V průběhu rekonstrukce nezapomínejte na stavební dozor a několikrát se jděte do bytu podívat, zda probíhá všechno podle plánu. Myslete na to, že pečlivým výběrem stavební firmy předejdete mnohdy zklamáním, které vám zkazí radost z nové koupelny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno