Udělejte si doma pohodlné posezení

0
101

Doma byste si měli vytvořit opravdu pohodlného posezení, při kterém si odpočinete. Existují sice různá křesla, židle a sedačky, ale často je obtížné si mezi nimi vybrat. U jednoho vám nevyhovuje tvar, u druhého materiál, u dalšího tvrdost. Každý nábytek má své zkrátka svoje mouchy a nejlepší by bylo poskládat ze všech dobrých vlastností ideální sezení. Jenže to bohužel nejde. Jak tedy vytvořit sezení, které vyhoví vašim požadavkům?

screen-najsedacievaky-sk

Nábytek, který se přizpůsobí vašemu tělu

Je to docela jednoduché: Kupte si sedací vaky, jejichž tvar dokonale respektuje vaše potřeby.  Jaké výhody tento způsob sezení přináší?

  • Velké pohodlí, protože vak se přizpůsobí vašemu tělu.
  • Můžete na něm ležet či sedět v různých polohách.
  • Nabídka je široká, obsahuje vaky s různým designem, takže si můžete vybrat takový, který co nejoptimálněji bude ladit s interiérem vašeho bytu.
  • Materiálem je v některých případech nepromokavý polyester, díky tomu je možné vak použít třeba i na terasu. Jiné vaky jsou vyrobené například z eko kůže.
  • K sedacímu vaku se dodává i podnožka.

Odkliďte vak do kouta

Velké pohodlí vám nabízí sedací vaky Takoy Design, které můžete využít v jakékoli místnosti bytu. Hodí se pro různé účely, jako taburetka, náhrada židle. Na vaku se dá číst, dívat se na televizi, odpočívat, nabízí i velkou zábavu pro děti. Není náročný ani na prostor. Dá se odklidit do kouta a případně je možné více vaků i poskládat na sebe.

Ušijte si doplněk podle svých představ

Chcete si nějaký bytový doplněk ušít sami podle vlastních představ? Nikdo vám v tom nebrání. Pokud hledáte vhodnou tkaninu, určitě uvítáte skutečnost, že dodáváme dekorativní látky. Nabídka obsahuje nepromokavý nylon, který můžete využít pro ušití různých sedáků třeba na terasu. Z metrové eko kůže zhotovíte zase drobnosti do interiéru. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno