Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Úklid bytu – jak na to podle feng shui?

Cítíte se doma poněkud stísněně a nekomfortně? Úklid je důležitou součástí vaší domácnosti, protože když je všude uklizeno, můžete se cítit dobře, pohodlně a nebude vás to dál ovlivňovat. Máte pocit, že je v domácnosti něco špatně? I když je nějaký roh pro vás skvělý pro sezení, z nějakého důvodu si tam neumíte sednout? Prostě to nejde? Možná potřebujete fens shui.

Úklid, který může pomoci

Úklid je velkou pomocí pro váš interiér. I když samozřejmě máte pocit, že uklízíte pořád, díky tomu se budete doma cítit opravdu dobře, načerpáte pozitivní energii, což je důležité. Vyzkoušejte úklid s feng shui. Najdete v bytě či domě pozitivní energii, necháte proudit čchi a tím pádem se vám bude i lépe bydlet!

Začněte hned

Nemusíte čekat na nějaké zvláštní chvíle jako jarní nebo podzimní úklid, generální úklid nebo předvánoční úklid. Chcete-li do svého interiéru dostat kus něčeho krásného a pozitivního, začněte hned. Nač čekat?

Rozhlédněte se

Okolo vás se mohou začít hromadit věci, které až tak úplně nepotřebujete. A všechno to na vás může působit negativně. Váš byt či dům není skladiště, proto se zbavte všeho, co nepotřebujete. Neuskladňujte to „na pak“, protože ono pak nikdy nepřijde.

Oblečení hraje prim

Začněte třeba od něj. Co jste na sobě neměli několik let, bez milosti vyhoďte. Doufáte u některých věcí, že do nich zhubnete? Pryč s nimi! Zbavte se také krabic, kde máte toto starší oblečení, nepotřebujete jej. Vyčistíte si mysl a také šatník.

Ukliďte koupelnu

Ač máte pocit, že všechno budete nutně někdy potřebovat, ne vždycky to tak je. Vykliďte také koupelnu. Odstraňte z ní vše, co je poloprázdné, prošlé nebo co jednoduše nepoužíváte. Musíte se doma cítit dobře a pohodlně, interiérem musí proudit pozitivní energie a to s přecpaným domovem nejde.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *