Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Usnadnit si život – co všeho už na trhu najdete? 2

Člověk je od přírody tvor líný, alespoň se to o něm tvrdí. Často si lidé vymýšlejí nejrůznější zlepšováky a pomocníky, kterými si jednotlivé práce můžete o dost usnadnit a tím pádem se tolik nenadřete. Vždyť si vezměte jen vývoj vytírání. Kdysi naše maminky a babičky vzali do ruky hadr a podlahu vytřely pěkně ručně. Dnes už máme nejrůznější mopy, u kterých někdy ani nemusíte ždímat hadr ručně, ale jednoduše s pomoci chytrého kbelíku, parní mopy, které čistí s minimem vody.

Doba jde dopředu

A to opravdu mílovými kroky. Někdo si může poklepat na čelo, protože někteří pomocníci jsou poměrně zvláštní, někdo možná řekne zbyteční či dokonce až moc velká zvláštnost. Někdo dokonce vymyslel produkt, který pomáhá při konzumaci zmrzliny. Abyste jí nemuseli lízat. Pro někoho lenost první třídy, pro jiného důležitý pomocník. Co všechno si můžete pořídit? Nad některými pomocníky se určitě pobavíte.

Navíječ na špagety

Špagety miluje spousta lidí, ale jíst je, to je někdy opravdu umění. Natočit je jednoduše na vidličku ještě jde, ale všude se poprskáte, lžíci, kterou si pomáháte, to jde pěkně ztuha. Je to otrava? Máte nešikovné ruce? Vyzkoušet můžete navíječ na špagety. Jde v podstatě o velkou vidličku, která je opatřena automatickým navíječem, takže stačí jen zapnout, namotáte špagety a jíte.

Stroj na ustlání postele

Ruku na srdce, to by možná chtěli všichni, kteří berou stlaní postelí jen jako nutné zlo nebo věc, která je zbytečně obírá o čas. Má cenu postel stlát, když stejně večer zase půjdete spát? V Americe toto dilema vyřešili a vyrobili stroj, který pomáhá se stlaním postelí. Jednoduše zapnete a o víc se nestaráte.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.