Domů / Komerční články / Už jste si vybrali elegantní sedací soupravu? Máme pro vás tipy

Už jste si vybrali elegantní sedací soupravu? Máme pro vás tipy

Sedací souprava je jednou z dominantních prvků obývacího pokoje. Jejímu výběru zpravidla proto věnujeme spoustu času. Musí nám ideálně zapadnout do celkového pojetí a designu místnosti. Kromě toho ale musí splňovat některé parametry, třeba s ohledem na dispozici. Ne do každých prostor je totiž vhodná každá sedací souprava. Také proto je možno si ji nechat sestavit na míru. Ať už jste se po některých sedacích soupravách již dívali nebo ne, nabízíme vám několik tipů, jak postupovat při výběru.

Sedací souprava

Sedací souprava

Výběr sedací soupravy

V prvé řadě je potřeba si ujasnit, za chcete jednoduchou soupravu nebo ve tvaru L. V druhém případě pak zda se bude jednat o pravé nebo levé provedení. Existují také soupravy ve tvaru U. To se samozřejmě vše odvíjí od prostoru, který máte. Také je dobré před výběrem vědět, zda budete potřebovat rozkládací sedačku, která umožňuje lůžkovou úpravu. Samozřejmě je ideální vybírat mezi kvalitními produkty, jako jsou třeba slovenské sedací soupravy. Tyto produkty se vyrábějí přímo na Slovensku, a to už od roku 1993. Výroba zde započíná už od samotného procesu sušení dřeva, které se pro zhotovení sedacích souprav používá. Na výběr máte celou řadu sedaček, jejichž jednotlivé díly si lze objednat dle individuálních požadavků. Kromě toho máte na výběr z mnoha:

  • Dekorů dřeva
  • Potahových látek

Kromě klasických sestav sedaček, kterých je na odkazovaném e-shopu velké množství, si můžete vybírat také z produktů, které jsou k dispozici ihned k odběru. K nákupu lze kromě e-shopu využít také síť prodejců, případně navštívit přímo prodejnu sedacích souprav, která je na Praze 3 v ulici Malešická 20.

Malosériová výroba na objednávku

Pokud si nevyberete z klasických sestav, tak si můžete nechat vyrobit sedačku podle vašich představ. Většina produktů na objednávku je vyráběna v malých sériích dle individuálních požadavků klienta. Sedací soupravy na míru lze doplnit o příplatkové prvky, jako je třeba čalounění zadní strany nebo čalounění ložní plochy u rozkládacích sestav. Veškeré požadavky, včetně případných prostorových omezení, je potřeba uvést do objednávky.

O Jaroslav

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.