V jakém stylu si zařídíte své bydlení?

0
144

Současné době vládnou různorodé styly, které se odráží nejen do oblasti módy a doplňků, ale které udávají jasný směr i oblasti bydlení. Pokud si zařizujeme domácnost – ať už úplně od píky nebo třeba jen v rámci rekonstrukce – pak se těmito styly a trendy řídíme. Každému z nás vyhovuje něco jiného a něco jiného se mu i líbí. Zatímco někdo preferuje moderní styl plný čistých linií bez zbytečností, jiný dává přednost kouzlu rustikálního stylu, který myslí na detaily a je v úzkém spojení s přírodou. A v jakém duchu si své bydlení zařídíte vy?

shutterstock_268184381

Každý styl má něco do sebe

Nikde není psáno, který styl je oblíbenější a kterým se musíte řídit. Dejte na svůj vkus, vnitřní pocit i celkový dojem. Jestliže se pouštíte do rekonstrukce nebo stojíte před úkolem zařídit si úplně nové bydlení, pak by se vám určitě hodila inspirace, která by vás mohla správně nasměrovat. Možná se v aktuálních trendech a stylech jednoduše nevyznáte a netušíte, kterou cestičkou se vydat.

Od kuchyně po ložnici

Zařizujete komplet celý byt či dům, nebo jste se pustili do renovace jen některých z jeho částí? Plánujete dát novou podobu kuchyni, ložnici nebo domácí kanceláři? Ještě než své představy začnete měnit v realitu, zkuste se inspirovat na stránkách Biano.cz, kde na vás čeká nekonečná studnice možností. Pokud vám chybí nápady, tady si rozhodně přijdete a své!

Bydlete tak, jak si přejete!

Domov je místem, kde se chceme cítit dobře. Nic víc, nic míň. Sem se vracíme po dlouhém dni v práci, tady čerpáme energii a tady odpočíváme. Chceme se zde cítit bezpečně a toužíme, aby se u nás i naši hosté cítili dobře. Proto si své bydlení zařiďte tak, jak jste si vysnili – nic totiž není nemožné, když víte, kam se obrátit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno