Bydlení

Vintage nábytek oslovuje stále více jednotlivců i rodin. Víte proč?

Je skvělé, když se nám podaří najít nábytek, který je vkusný, něčím zajímavý, odliší náš interiér od ostatních a náš domov zútulní. Ale především bude dle našeho vkusu, takže se nám bude doma vážně líbit. Takovým je právě vintage nábytek. Je inspirován minulostí a zařídit v jeho duchu můžete jak celý pokoj, tak do něj umístit jen pár zajímavých kousků.

Nábytek i dekorace ve stylu vintage

Bohatou nabídku vintage zboží najdete na estila-nabytek.cz. Využít můžete zajímavé a výrazné slevy, které vám zboží zlevní i o více než 34 % z původní ceny.

Tak třeba venkovská stylová jídelní židle Silloth s hnědým čalouněním je právě teď k v prodej se slevou 29 % z původní ceny. Koupíte ji za 2 904 Kč. Je krásná, stabilní, pevná, hodí se do rustikálních domácností, venkovského stylu i k modernímu stolu z masivu, který zajímavě podtrhne.

Novinkou v kategorii vintage nábytek je vzorovaná orientální čalouněná lenoška Burgas v etno stylu. Jestliže už máte odrostlé děti, které ji neušpiní jídlem, do každého domova bude originálním prvkem. Hodí se třeba do vstupní haly, do pracovny, ale také do ložnice. Anebo ji můžete umístit i do prostorného obýváku, kde bude výbornou alternativou k pohodlné sedací soupravě ve vintage stylu a barvách, které se nachází i na lenošce.

Světlo domova zajistí stolní lampy

V podvečer či večer nemusíte rozsvěcovat hned hlavní lustry. Velmi příjemnou atmosféru umí vykouzlit stolní lampy. I mezi nimi najdete mnohé ve vintage stylu. Anebo s dřevěnými prvky, keramické, designové, moderní, záleží jen na tom, jaký prvek chcete do interiéru vnést.

Důležité je zvolit barvu žárovky, která podpoří vaši náladu právě pro to, co děláte. Žlutá bílá navozuje pohodu a klid, studená bílá je ideální k práci.

Podívejte se na kompletní nabídku estila-nabytek.cz a vyberte si krásné, kvalitní zboží za přijatelné ceny.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vintage nábytek oslovuje stále více jednotlivců i rodin. Víte proč?