Vystavte své fotografie stylově

0
227

Snad každý z nás má doma alespoň jednu krabici od bot plnou fotografií, které mu připomínají hezké chvíle se svými nejbližšími a nejdůležitější okamžiky v životě. Proč je tedy nechávat na dně skříně a nepochlubit se ostatním. Díky hezkým fotkám a vkusně vybraným rámečkům se může váš byt proměnit v malou soukromou galerii.

shutterstock_162131621

K tomu, aby byla fotografie nebo dejme tomu dětská malůvka opravdovou ozdobou je potřeba věnovat dostatečnou péči kvalitnímu a hezkému rámečku. Fotografie byste měli vždy dávat do rámečku se sklem. Díky sklu bude vaše fotka v bezpečí a ochráněna před mechanickým poškozením, ale také před ultrafialovým zářením.

Pokud se chystáte alespoň čas od času svou soukromou galerii obměnit, použijte místo klasických rámečků rámečky s kovovými klipsy, které usnadní manipulaci.

Jestliže máte v oblibě černobílé fotografie, zvolte pro ně jednoduchý rámeček, který nebude odvádět pozornost od samotného snímku. Krásu barevných fotografií pak snadno zvýrazníte, pokud zvolte rámeček v jedné z barev, která je na fotografii.

Možná, že vaše fotografie nedosahují uměleckých kvalit špičkových fotografů, ale to není důvod, proč by měly zůstávat na dně papírové krabice, zvláště,když mohou být milým a útulným doplňkem vašeho domova.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno