Bydlení

Vytvořte nezapomenutelnou oslavu za pomoci party stanu

Chystáte se oslavit nějaké životní jubileum nebo jen chcete uspořádat akci na kterou se jen tak nezapomene? V tom případě se asi nespokojíte s obyčejným posezením doma nebo na zahradě a budete chtít něco extra. K tomuto účelu by pro vás mohl být vhodný právě takový párty stan. A na to jak jej vybrat a na co se zaměřit pro ten nejlepší výsledek se podíváme v tomto článku.

Vybíráme ideální stan

Pro začátek je určitě vhodné vybrat takové párty stany, které splní všechny vaše požadavky. Důležité je tedy vědět, jak velký by měl být. Zde je potřeba brát v potaz počet hostů, umístění stolů a židlí, případně dalšího vybavení. Jakmile máte tento bod, nezbývá než vybrat styl a design, který vás osloví a samozřejmě materiál, ze kterého bude vyroben. Zvolením odolnějších materiálů určitě neuděláte chybu.

Zvolte koncept vaší oslavy

Koupě samotného párty stanu, případně velké plachtové haly (pokud potřebujete umístit větší počet lidí) k vytvoření nezapomenutelného zážitku nestačí. Nyní je na řadě kreativní část, ve které je na vás, abyste vybrali téma a následně vhodné dekorace, které zážitek ještě více umocní. Mnohdy takové obyčejné balónky nebo květiny dokáží udělat úplné zázraky.

Pakliže plánujete, že se tato oslava protáhne do nočních hodin, pak rozhodně nesmíte podcenit osvětlení. Lampiony, LED řetězy nebo světelné projekce mohou být efektivním způsobem.

Nezapomeňte na zábavu a jídlo

Hudba a zábava jsou nedílnou součástí oslavy. Můžete také připravit různé zábavné aktivity, které budou bavit hosty a zajistí, že si oslavu užijí naplno. A jak už to bývá, po fyzických aktivitách nebo tanci lidem vyhládne a ani tohle by vás nemělo zaskočit. Připravte například tematické pokrmy, které ladí s konceptem oslavy, nebo se obraťte na cateringovou službu, která vám pomůže občerstvení zajistit. Zdroj obrázku: bubutu / Shutterstock.com

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vytvořte nezapomenutelnou oslavu za pomoci party stanu