Blogy,  Nezařazené

I k webu o bydlení patří horoskopy – ŠTÍR

Přejeme vše nejlepší – ŠTÍRŮM!

Základní údaje:

 • 24. října -22. listopadu
 • vodní znamení
 •  planeta Pluto
 •  barvy: hnědá, bílá, černá, zeleno-modrá, červená

horoskopy

Všeobecná charakteristika:

Štír je zajímavé, trošku složité znamení, které se řadí mezi všímavé, bystré a vše sledující. Život bere velice vážně, objevuje se všude, kde se něco děje a nemá rád nudu. Nelze ho jen tak pochopit nebo poznat, protože je málo čitelný a neprůstřelný. Jedno je však jisté, umí svůj život žít tajně a intenzívně. Jako hnací motor používá ctižádostivost, touhu po nezávislosti, výzvu a chuť poznat nepoznané. Je hodně rozporuplný, trpí rozdvojením povahy – napůl hodný a napůl zlý, takový anděl s ďáblem v těle. Nežije jednoduchým životem, musí si ho komplikovat, aby měl pocit, že žije.

I když zrozenci tohoto znamení budí dojem záhadných bytostí, jen tak je nepřehlédnete. Jsou okouzlující, výrazní a dokážou zanechat v lidech nesmazatelné stopy. Mezi negativní vlastnosti patří jejich postoj k určitým situacím. Nebojí se hádek ani sporů, rád vystupují v roli buřičů, jdou za svým cílem na úkor druhých lidí. Neumí odpouštět a jakoukoli křivdu vracejí zpět.

Vztahy, přátelství, rodina, práce, peníze:

Štír umí své pocity perfektně skrývat, nechce před nikým odhalovat soukromí ani nitro. Myslí si, že má ve všem pravdu a je perfektní, proto nemá kolem sebe moc opravdových přátel. Bojujete se svými vnitřními pocity, nedokáže se sám v sobě vyznat, ale než by se zeptal o radu, raději se bude trápit. Toto znamení lidé buď chápou a pak je to přátelství na celý život nebo nechápou, a pak si nikdy s těmito osobami nerozumí. Jakékoli vztahy jsou pro Štíra složité, jelikož dokáže ze dne na den zničit vztahy partnerské i přátelské. Spálí mosty a jdete dál, nové začátky bere jako výzvu a nevadí mu být na chvíli sám. Najde si nové kamarády a partnera a nebojí se jít do extrému, řídí se pravidlem, že život je pořád o nových možnostech.

Věří jen těm, které má opravdu rád, ale i tak je pořád ve střehu. V práci rád pracuje samostatně, bez omezení a pravidel, nedokáže se jen tak podřizovat a nesnáší autoritativní přístup nadřízeného. Rád se šplhá na vyšší pracovní funkce, nemá strach z překážek, je trpělivý a má velkou výdrž. Cení se jeho smysl pro humor, ochota pomáhat lidem, laskavost a ohleduplnost, pokud se v prostředí cítí dobře. Rychle se učí, nebojí se nových věcí, má organizátorské sklony, schopnost plánovat a je upřímný. Motivací pro něj je finanční ohodnocení a možný kariérní postup.

Co se týká peněz, rád utrácí své našetřené peníze, milujete kvalitu a okázalost. Umí dobře investovat, a uvědomuje si důležitost peněz, chová se ke svým financím zodpovědně. Nikdy o peníze nežádá, pokud si půjčí, snaží se vše rychle splatit. Je hodně hrdý na vše co si koupí, většinou bydlí skromně, ale potrpí si na pěkné oblečení, hezké auto, bezchybný vzhled.

Jaký vybrat pro Štíra dárek?

Tohle není jednoduché, protože Štíři jsou nároční – vstupenka na nějaké hodně zajímavé představení nebo koncert, luxusní a těžší parfémy, kožené výrobky nebo drahé kameny, dárková kazeta s kvalitním vínem a jídlem, z květin mají rádi růže a orchideje, rádi čtou knížky s detektivní zápletkou nebo mystickou tématikou.

Jste Štír? 

 • Snažte se řešit věci hned a neodkládejte nic na zítřek.
 • Jednejte se všemi tak, jak chcete, aby jednali s vámi.
 • Nesnažte se každou křivdu vracet a oplácet zlé zlým.
 • Naučte se odpouštět.
 • Buďte více otevření k sobě i ostatním.
 • Nežijte pod maskou a odhalte svoje pravé já.
 • Uvědomte si, že věřit svým nejbližším přátelům není slabost a nebojte se požádat je kdykoli o pomoc.
 • Zasmějte se občas i sami sobě a nevztahujte na sebe jen negativa, když se snažíte být hodní k druhým, jste fajn a lidé vás mají rádi.

Závěrem chci jen podotknout, že každý jsme jiný a nejde nikdy přesně člověka zařadit do nějaké kategorie. Vycházela jsem hlavně z osobních poznatků a zkoumání. Za můj život mi do cesty přišlo hodně Štírů a někteří z nich jsou i mými dlouholetými přáteli. Pokud si navzájem sednete, není co řešit, jen je nesmíte urazit nebo naštvat.

Líbil se vám článek? Máte jiný názor nebo postřeh? Napište nám.

Poznámka: (zdroj obrázku: cdns2.freepik.com/free-photo/zodiac-sign-scorpio_21-16017038.jpg)

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *