Nezařazené

Objevte eleganci obloukové lampy v obývacím pokoji

Následující řádky věnujeme atraktivnímu osvětlení, které již mnoho let slaví značné úspěchy u příznivců mnoha stylů bydlení. Jde o obří obloukové lampy určené především do obývacího pokoje. Možná vás napadlo, že si giganta pořídíte i vy, ale máte obavy, jestli do stávajícího interiéru vašeho obýváku zapadne. Buďte v klidu – zaručeně ano!

shutterstock_22677826

Obří obloukové lampy sluší zejména modernímu interiéru. Poskytují relativně velké množství světla, a proto plní užitečnou funkci nad konferenčním stolem. Při výběru konkrétního modelu doporučujeme takový, který umožňuje plynulou regulaci intenzity světla a zároveň disponuje komfortním nášlapným vypínačem.

Poslouží i jako doplňkové osvětlení

Oblouková lampa může sloužit i jako doplňkové osvětlení, což přivítá každý, kdo již primární osvětlení obývacího pokoje vyřešil. A určitě by vás neměla odradit velikost – navzdory svým rozměrům obloukovou lampu jednoduše sladíte se zavedeným osvětlením. Její variabilita je doslova legendární.

S obloukovou lampou zavládne v obývacím pokoji jedinečná atmosféra. Interiér bude vypadat úplně jinak – příjemněji. Získáte perfektní prostor pro relaxaci, sledování televize, četbu a v neposlední řadě posezení s příteli u skleničky dobrého vína.

Vyberte si lampu, která odpovídá vašemu vkusu

Vzhledem ke svému nepřehlédnutelnému designovému pojetí mají obří obloukové lampy také dekorativní funkci. Vhodně zvolený kousek se zaručeně stane dominantou celého obývacího pokoje a přitáhne na sebe pozornost návštěvníků. Zároveň vám pomůže zdůraznit vaše nejmilejší nábytkové kousky a dekorace.

Tak na co ještě čekáte? V současné době si můžete vybrat z opravdu bohatého spektra rozličných obloukových lamp. Ceny nejsou nijak vysoké, a to ani v případě luxusních modelů! Pestrý je i výběr materiálů – narazíte i na libůstky v podobě mramoru, kovu nebo leštěného chromu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *