gril
Komerční články

Zahradní příslušenství pro pohodové léto

Konečně jsme se dočkali. Léto se konečně chopilo vlády a čekají nás tři měsíce sluníčka a pohody. I vy se možná nemůžete dočkat, až přechodně přestěhujete svůj obývací pokoj na zahradu a budete trávit na čerstvém vzduchu co možná nejvíce času. A aby byly chvíle ještě příjemnější, máme pro vás několik letních tipů!

Chraňte se před ostrými slunečními paprsky

Spousta z nás zapomíná na to, že letní sluníčko dokáže být i nepříjemné a nebezpečné. Budete-li s rodinou nebo přáteli relaxovat na terase, zajistěte si dostatek stínu. Ten vám v mžiku vykouzlí slunečník nebo elegantní markýza. V případě markýzy s elektromotorem stačí jediný stisk tlačítka a sluníčko si může pálit jak chce… Alternativou může být mobilní stínící plachta, kterou lze umístit kdekoliv uznáte za vhodné – třeba doprostřed zahrady.

Nástroje pro údržbu zahrady

Léto na zahradě vám ulehčí kvalitní nářadí a zahradní stroje. Zahradní traktory, sekačky, motorové pily, zahradní hadice apod. Jen musíte myslet na to, abyste je měli kam na zimu schovat. Co si koupit zahradní domeček, kde si v létě budou vaše děti hrát, ale na zimu do něj toto nářadí schováte?

Náhlá změna počasí párty nezastaví

Léto se nese v rytmu barbecue a párty, kterou však může pokazit prudká změna počasí. Známe to všichni – sluníčko se rozhodne schovat a začne lít jako z konve. Markýza vám nepomůže, její konstrukce jako úkryt před deštěm neslouží. Od toho jsou řece zahradní stany. Jsou levné a jejich stavba vám zabere maximálně několik desítek minut.

Léto bez grilu je poloviční léto

gril

Grilování k létu patří stejně jako odpočinek u vody a další typicky letní aktivity. Pokud jste gril loni nechali ležet ladem a s hrůzou zjistili, že je pro letošní sezónu nepoužitelný, poohlédněte se po novém. Předtím, než se na něm rozhodnete ušetřit, promyslete, kolik lidí se bude vašich budoucích grilovaček účastnit. Není nic horšího než zjištění, že se příprava masa protáhne kvůli malému grilu. V takovém případě oceníte multifunkční zahradní grily s několika ohništi. Některé umožňují několik variant přípravy pokrmů najednou – grilování a uzení.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.