Bydlení,  Zahrada

Co všechno je třeba pohlídat při zahradní párty?

Venku už to pomalu vypadá jako léto a tak už pomaličku přemýšlíte nad tím, jak budete v létě neustále venku na zahradě. Budete zde pořádat rodinné obědy, večeře, různé party a večírky. Vždyť jídlo venku tak jinak chutná. Spolu s čerstvým vzduchem, sluníčkem a pohodou to jistě udělá své.

Letní party nepodceňujte

Máte-li v plánu nějakou větší letní party, pak se na to dostatečně připravte. Naplánovat takovou akci je přeci jen trošku složitější. Naplánujte datum, místo, co budete jíst, co vše bude potřeba nakoupit, sežeňte si jednotlivé recepty, popřemýšlejte, koho pozvat, jak si celý den naplánovat. Pokud chcete party se vším všudy, určitě si obstarejte také dekorace, hudbu. Záleží i na tom nejmenším detailu.

Co když bude pršet?

Chcete-li pořádat letní párty je to vždycky tak trochu sázka do loterie. I když si vysníte krásné počasí, nemusí to být vždycky tak. Počasí je nevyzpytatelné, takže jednoduše může začít pršet nebo být velká zima, i když jste si vy naplánovali něco úplně jiného. S touto možností musíte také počítat. Skvělou službu vám prokáže altán, přístřešek, party stan nebo také pergola. Zkrátka něco, kde budete moci být i když bude venku pršet. Když však bude pršet opravdu vydatně a třeba i několik dní myslete na to, kde celou akci uspořádáte. Venku na rozmočené trávě by se to nemuselo vašim hostům líbit.

Pohodlné sezení

Budete nejen stolovat, ale také si pohodlně posedět a popovídat. Vybírejte takové kousky nábytku, které jsou příjemné na sezení. Židle a stůl by měly být pevné, pohodlné a stabilní. Myslete také na prostírání, to dodá celé party na kráse. Rovněž je dobré myslet na dekorativní talíře nebo sklenice. Pokud se mezi hosty objevují děti, klidně jim dopřejte plastové nádobí.

Osvětlení

V létě můžete sáhnout po svíčkách (ty mohou také odpuzovat komáry), lucerničkách, lampionech a podobně. Letní party jsou takovým romantickým místem, proto tomu podmiňte také osvětlení.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *