Bydlení,  Dekorace,  Design

Dekorujete interiér? Těmto chybám se vyvarujte!

Máte k dispozici nový dům či byt. Máte dokonce i velkou pravomoc, takže si můžete vše zařídit podle vašich představ a tím si splnit svůj sen o vlastním interiéru. Bude to přesně podle vašich představ, podle toho, jaký máte styl, co se vám líbí a co naopak ne. Někdy však v zápalu designu a dekorování můžete udělat několik chyb. Vyhnout se těmto chybám můžete a to poměrně jednoduše. Přinášíme pár chyb, které lidé často dělají.

Nábytek, který není pohodlný

Vypadá opravdu skvěle, moderně a krásně. Každý vám jej bude závidět. Jenže to celé bude mít háček. Nábytek nebude skoro vůbec pohodlný. Nedá se na něm dlouhodobě sedět, zabírá půlku místnosti nebo dokonce barva, která se vám původně tolik líbila, neodpovídá celému interiéru.

Až moc stylový a trendy

V obchodech či na letáku vypadá každý kousek nábytku opravdu moderně a krásně. Jenže když jej budete mít doma? Už to tak krásné nebude. Nemáte dostatek světla, v kombinaci s jinými kusy nábytku nevypadá tak moderně a krásně, jak v katalogu. Trendy kousky jsou fajn, ale musíte si umět představit, jak se bude vyjímat ve vašem interiéru.

Nové rostliny s mírou

Chcete do svého interiéru přinést trochu zeleně? Pak nakoupíte v natěšení několik rostlin, které budou ve vaší domácnosti krásně kvést. To je tedy původní plán. Jenže nevíte, jak se o dané rostliny starat. Některé nepotřebují skoro žádnou péči, o jiné je nutno starat se opravdu hodně. Vždy, než koupíte novou rostlinu, dopředu zjistěte, co všechno bude potřebovat za péči.

Osobitý styl

Váš interiér by měl být otiskem vás samotných. Nemusíte mít interiér jako z katalogu, ale důležité je, aby to byl váš otisk. Nemusíte mít na stěnách osobité a umělecké kousky, postačí fotografie a vzpomínky, které jsou vaše vlastní.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.