Bydlení,  Tipy & praktické informace

Dětský olejíček – kde všude jej můžete využít? 1

Jsou-li vaše děti malé, pak jistě doma disponujete dětským olejíčkem, který je důležitý při péči o děti. Má příjemnou a čistou vůni, takže když děti vyrostou a vy budete mít stále suché paty, pak můžete vyzkoušet tento olejíček na paty. Je to snadná a velmi účinná pomoc. A v tuto chvíli vás určitě napadne, kde všude v domácnosti můžete dětský olejíček využívat? Může vám pomoci a zachránit na první pohled nezachránitelné?

Spousta možností, kde jej využijete

Možná se budete divit, kde všude může takový, na první pohled obyčejný olejíček, pomoci? Máte-li velmi suchou pokožku, umí pomoci i tady, ale v dalších mnoha odvětvích. Pomoc v koupelně? S přilepenou žvýkačkou? To všechno a ještě mnohem víc umí tento olejíček. Podívejte se, co všechno může pomoci olejíček zachránit. V mnoha ohledech vám může hodně pomoci!

Pomoc při odstranění barvy

Stává se vám, že když doma něco děláte, například malujete a podobně, ulpívá vám barva na rukou. Obyčejným mýdlem však odstranit nejde, stále jí na rukou nacházíte. Jak barvu odstranit? S pomoci dětského olejíčku! Namočte hadřík do oleje a ruce očistěte hadříkem. Barva půjde dolů opravdu jednoduše a rychle.

Zamotaný řetízek

Když nenosíte řetízky často, máte je uloženy ve šperkovnici. A v takovém případě se mohou jednoduše zamotat. Když si je pak budete chtít vzít na nějakou oslavu či party, rozmotání bude na dlouhé minuty. A ne všichni mají dostatek trpělivosti. Naproti tomu, když na postižené místo nanesete trochu olejíčku, rozmotávání bude o dost jednodušší.

Pevný prstýnek

Mohou vám během dne otéct prsty a sundat pak prstýnek? To je nadlidský úkol! Vyzkoušeli jste už hodně metod, ale nic nepomohlo? Zkuste trochu olejíčku, který aplikujte na prst s prstýnkem a poté pomaličku sundejte. Půjde to velmi jednoduše!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *