Bydlení,  Byty,  Chaty,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje

Domácí hrátky s bedýnkami

Jsou to úplně obyčejné bedýnky, pro někoho úložný box nebo jen přepravka na brambory, která skončí bez povšimnutí ve sklepě. Pro kreativce a kutily má však své kouzlo. Dá se z ní vytvořit cokoli si přejete, jen musíte mít tu správnou představivost. Může být z umělé hmoty, ze dřeva, dřevotřísky, překližek, což je pro tvoření ideální.

Stůl z bedýnek

Stačí k sobě přišroubovat, popřípadě nějakým jiným způsobem upevnit bedýnky, pak nahoru dát desku a pracovně-psaní stůl je na světě.

(zdroj obrázku: diycraftsdecoration.com)

Stoleček na časopisy a knížky

Jedna bedýnka s kolečky může udělat v obývacím pokoji velkou parádu. Najde využití u sedačky a také kdekoli v prostoru. Poslouží jako odkládací pultík na knihy, časopisy, dekorace, vázu s květinami.

(zdroj obrázku: decorating-hq.com)

Bedýnky na zdi

Potřebujete úložné díly do koupelny a na wc? Upevněte bedýnky na zeď pomocí kovových konzolí. Vypadá to nejen hezky, ale zároveň mají praktické využití. Už nemusíte přemýšlet, kam dáte toaletní papír nebo ručníky. 

(zdroj obrázku: decorating-hq.com)

Konferenční stolek

Opravdu podařený kousek. Zaujme i náročné uživatele. Hodí se do moderních bytů. Podle mě stačilo dřevěné bedýnky namořit nebo nalakovat a slepit dohromady.

(zdroj obrázku: diycraftsdecoration.com)

Posezení a osvětlení z bedýnek

(zdroj obrázku: diycraftsdecoration.com)

Využití najdou i v dětském pokoji

Z důvodu bezpečnosti se musí bedýnky dobře ukotvit do zdi, ať si dítě nezpůsobí úraz.

(zdroj obrázku: diycraftsdecoration.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *