Bydlení,  Byty,  Chaty,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Tipy & praktické informace

Inovace domova – čemu se raději vyhněte? 2

Rozhodli jste se trochu oživit a zlepšit svou domácnost? Potřebujete čerstvý závan do svého domova, dodat mu na kráse, na stylu. Nemusíte ihned vyhodit všechen nábytek, stačí ho přeskládat, doplnit pár maličkostmi nebo třeba jen vymalovat. Chcete začít se změnou a inovací vašeho domova? Určitě máte nějakou představu, chcete takový vzhled, jaký vidíte na fotografiích, kterými se inspirujete.

Všeho s mírou

Oživíte svůj domov? Pak určitě dostanete spoustu rad, tipů a zaručených informací, čeho se určitě musíte držet, co stoprocentně musíte mít! Ne vždycky je dobré všechny tyto rady poslouchat a dávat dohromady. Aby měl váš dům, či byt správný šmrnc musíte si vše předem rozmyslet. Jsou totiž věci a také jednotlivé postupy, kterým se raději vyhněte. Na co si dávat pozor a co možná nedělat?

Dejte nábytku šanci

Jestliže nedisponujete úplně malým prostorem, pak můžete v interiéru trochu kouzlit. Nechat některé kusy nábytku uprostřed pokoje, například křeslo, stůl a podobně. Vyhněte se nábytku nahuštěném co nejblíže u stěn, protože to vypadá studeně a neosobně.

Plynulý pohyb

Při stavění nábytku v místnostech dávejte pozor na to, kam jednotlivé kusy nábytku dáváte. Přeci jen, budete se po bytě či místnosti denně pohybovat, někdy rychle, jindy potřebujete jít za šera, večer, když jste nemocní a podobně. A při každé cestě nechcete přeskakovat stůl, křeslo, obcházet sedačku, dávat pozor na rohy nábytků a podobně.

Žádné další lapače prachu

Spousta lidí si doma pěstuje různé sošky, mističky, vázičky, skleněná zvířátka, kominíčky, svíčky, zvonečky a kdejaké věci. Možná se vám to líbí, ale všichni víme, že jsou to lapače prachu, které musíte odstranit při úklidu, omýt, utřít prach a opět naskládat. Rozvrhněte si, které kousky si necháte, které uložíte nebo odstraníte. Méně je více, proto si rozmyslete, které věci si necháte a které ne. Váš interiér bude vzdušnější a hezčí.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.