Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Jak bezpečně uskladnit letní oblečení?

Za okny to vypadá, že brzy bude podzim. Nevlídné počasí nás připravuje na fakt, že léto se chýlí ke konci. I když například tričko s krátkým rukávem ještě unosíte a mnoho lidí jej oblékne i v zimě, jsou kousky oblečení, které jsou pro léto typické. Jde například o tenké kalhoty, sukně, letní šaty, kraťasy a podobně.

Kam s nimi?

Nemáte-li nafukovací skříň nebo velkou šatnu, kde nevadí, že máte zimní i letní oblečení pohromadě, pak se v tomto období rozhodujete, co s ním udělat, kam jej uložit. Přirozeně nakoupíte jednotlivé kousky oblečení a po létě je vaše garderoba bohatší. Kam s těmito kousky?

Správné místo

Oblečení potřebuje sucho a také mu příliš nesvědčí, když se mění teploty. Je proto lepší najít jim místo v bytě. Ne sklep nebo půda, kde se teploty mění. Dobré je oblečení nejdřív vyprat, usušit, vyžehlit a následně uložit do krabic. Pozor, ty musí být prodyšné, aby oblečení mohlo krásně dýchat.

Využijte krabice

Ty jsou asi nejoblíbenější a nejčastější na uskladnění oblečení. Často jsou to ty klasické krabice, které najdete v supermarketech. Ty můžete využít, pokud krabice nejsou vidět a máte je uloženy například v komoře a podobně. Dnes existují látkové nebo papírové krabice, které mají moderní a krásný vzhled a můžete je dát například na skříně, kde půjdou vidět.

Využijte vakuové pytle

Pokud nemáte místa nazbyt, pak jsou ideální vakuové pytle. Ty znáte od Horsta Fuchse, ale skvěle poslouží i vám. Oblečení drží dál od zápachů, vlhkosti a podobně. Pořídíte-li si opravdu kvalitní vakuové pytle, pak nemusíte mít obavy, když oblečení uskladníte ve sklepě. Pytle jej ochrání.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *