Interiér,  Tipy & praktické informace

Jak oživit vaše stěny snadno a levně?

Malování je proces, kterým si musí projít každý byt či dům. Jednou za pár let vyklidíte místnost a pustíte se do malování. Všude je krásně čisto a byt po malování tak hezky voní. Přesto nejste spokojeni. Máte však pocit, že jsou vaše zdi holé? Teď jste, ale malovali, takže co si počít?

Vyzkoušejte ozdoby

Někdy i opravdová drobnost pomůže oživit a zkrášlit interiér. A nemusíte ani vynakládat velké finanční prostředky. Zkuste nenákladnou změnu, která pomůže vašemu interiéru vdechnout jinou a novou atmosféru, příjemný a neotřelý vzhled a navíc nezruinuje vaší peněženku. Zvládnete to samy, jednoduše, rychle a za pár korun. Podívejte se, jak skvěle můžete vydekorovat svůj interiér.

Razítka na zdi

Razítka na zeď jsou velmi dobrými pomocníky. Nemáte zrovna kreativitu v malíčku a kreslení není vaše hobby, pomůžou razítka na zeď. Máte pocit, že budete muset pořídit drahá razítka? Nemusíte! Můžete jen využít vykrojenou bramboru, vlastní dlaň nebo nějakou ozdobu. Jako barevný podklad můžete použít tónovací barvy, ale i obyčejné akrylové barvičky. Velmi hezky vypadají hvězdičky nebo trojúhelníky.

Barvy skrz šablonu

Podobné razítkování je také nanášení barvy přes šablonu. Hodí se hlavně pro větší motivy nebo pro ty motivy, které mají detaily a je potřeba je vystihnout. Opět můžete sáhnout po klasických barvách na stěnu nebo tónovacích barvách. A vaše zeď tak dostane nebývalý rozměr. Jako šablonu můžete, použít prakticky cokoliv.

Malování barvami

Máte-li talent, pak můžete na zdi namalovat cokoliv. Dětem do jejich pokojíčku oblíbeného animovaného hrdinu, do obývacího pokoje třeba nějakou abstrakci a podobně. Je to zcela na vaší fantazii a vašem uvážení.

Samolepky

Samolepky vypadají velmi dobře, ale některé, zvláště pak ty velké mohou být drahé. Vy si je však můžete vyrobit. Jednoduše si vyberte motiv, překreslete na samolepicí tapetu nebo fólii a nalepte.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.