Exteriér,  Zahrada,  Zahradní nábytek

Jaký nábytek by neměl chybět ve vaší zahradě?

Máte-li zahradu, terasu nebo balkon, pak jistě toužíte na něm sedět a trávit jaro či léto. V takovém případě přemýšlíte o tom, co si pořídit, aby se vám zde pobývalo opravdu dobře a bylo pro vás vše pohodlné. Co by na vaší zahradě nebo terase rozhodně nemělo chybět a co si musíte pořídit?

Vybavení, které poslouží

Samozřejmě je to všechno individuální, a pokud máte malý balkón, kde budete sedět nejčastěji sami, popřípadě s partnerem, pak nepotřebujete obří stůl, velkou sedačku. Postačí vám dvě křesílka, a pokud se vejde i menší stoleček. Vše musí být úměrně přizpůsobeno rozměrům. Čerpat energii ze sluníčka a třeba se také trošku opálit můžete na velké zahradě, ale také například na malé terase. Co by na klasické zahradě nebo terase určitě nemělo chybět?

Sedací souprava

Ano, dnes už nemusíte sedět na dřevěných lavičkách, ale posedíte si na příjemně měkké a pohodlné sedací soupravě. Velmi dobře vypadají sedací soupravy z umělého proutí, které jsou odolné, snadno se udržují a jsou praktické. Nesmíte zapomenout na polstry a měkoučké podsedáky, které sezení ještě víc zpříjemní. Někde se dokonce prodávají sedací komplety i s křesílky.

Lehátko

Jestliže máte velkou terasu nebo zahradu, pak se určitě vyplatí investovat do zahradního lehátka. Na něm se budete moci nejen opalovat, ale také si můžete dopřát spoustu relaxu, protože si natáhnete nejen tělo, ale také nohy. Lehátka mohou být klasická, ale také polohovatelná a podobně.

Stůl

Když je léto, prakticky celé jej trávíte venku na zahradě? Dokonce zde snídáte, obědváte a večeříte? Není divu, hezkého počasí je dobré si užít, dokud to jde! Ke stolování nejen sami, ale také například se svými přáteli, je důležitý také stůl. Ten by měl být pevný, bytelný a něco vydržet. Přeci jen, když na něj dáte zeleninu, talíř plný grilovaného masíčka, víno, pivo nebo voda, to už něco váží.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.