Bydlení,  Design,  Interiér

Jaro v interiéru – je čas na změnu!

Jaro už nenápadně vystrkuje růžky, venku začíná být tepleji, slunce vychází dřív a zapadá později. Už je všechno hned veselejší, proto máte i víc energie a dobré nálady. Přeci jen, pracuje se mnohem lépe, když je venku hezky, dlouho světlo a svítí sluníčko. Po zimě je určitě fajn trochu oživit svůj byt či dům, vnést do interiéru jaro a dodat mu na kráse a jarnímu vzhledu.

Utrácejte s rozumem

Jaro se samozřejmě do interiéru dá celkem lehce vnést, ale musíte mít spoustu peněz. Je jednoduché koupit to, co se vám líbí, utrácet a nedívat se na to, jak peněženka trpí. Můžete se pustit do velké renovace, která vám zase pomůže interiér o něco víc osvěžit a oživit, můžete jen přinést jarní atmosféru, v několika krocích. Je to velmi jednoduché. Jak na to?

Vymalujte jednu stěnu

Jednotlivé místnosti v bytě či domě jsou sice krásně čistě bílé, ale tak nějak je to nuda? Nic moc světlého, barevného? Skoncujte s tím! Nemusíte se ihned pustit do malování celého interiéru, postačí vymalovat jednu stěnu – oživíte tak celý prostor. Stačí se držet jarních barev – zelená, žlutá, fialová, modrá a podobně syté barvy.

Samolepky na zdi

Pokud se vám úplně nechce do malování, ale přesto je třeba nějaké to oživení, pak vyzkoušejte samolepky na zeď. Stěny můžete oživovat například samolepkami, které jsou aktuálně velmi populární. Existuje spousta motivů, zvířat, siluet a mnoho dalšího. Navíc stojí minimum, takže ještě ušetříte.

Květiny a zase květiny

K jaru patří neodmyslitelně květiny. Pokud vám v květináči nějaké uvadají, pak je ideální doba na to je přesadit, pořídit si nové kousky nebo jen tak, pro radost, pořídit jarní řezané květiny. Ideální jsou tulipány, gerbery či rovnou nějaká navázaná květina. Jaro si takto vykouzlíte velmi snadno!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.