Domů / Interiér / Konvektomat pro domácnost

Konvektomat pro domácnost

Konvektomaty jsou profesionální stroje používané v moderních kuchyních. Tam je velice využívaný a častý. Všichni je spíše než z domácnosti známe z pořadů o vaření. Pokud rádi vaříte a chcete mít doma profesionálnější vybavení, tak nyní máte možnost pořídit si i konvektomat do domácnosti. Jedná se o menší provedení profesionálních strojů, ale dokáží zastat stejnou práci.

shutterstock_54106522

Proč si pořídit konvektomat

Konvektomaty slouží k vaření i pečení. Jídlo připravené v konvektomatu si uchová maximum prospěšných látek a původních chutí. Další důležitou vlastností konvektomatu je ta, že jídle v něm připracené nebude suché a vysušené. To je hlavní důvod pro koupi. Maximální zachování chuti a vitamínů při zachování šťavnatosti.

Vlastnosti a funkce konvektomatů

Domácí konvektomaty mají většinou stejné funkce jako ty profesionální. Umí vařit v páře, což je asi nejšetrnější tepelná úprava jídla která zachová maximum dobrého. Do tohoto režimu můžeme počítat i nízkoteplotní páru. Samozřejmostí je také horkovzdušný režim, který známe i z moderní trouby. Konvektomat nabízí i kombinaci vaření v páře a horkovzdušného režimu. Najde zde i funkci časovače. Vše lze nastavit ve více teplotních režimech. Vše máte pod kontrolou skrze průhledné sklo ve dvířkách.

Kdo by si měl konvektomat koupit?

V posledních pár letech se lidé zajímají o to co jí a jak je jídlo připravované. Mají čím dál větší nároky na jídlo a to nejen v restauracích, ale chtějí i kvalitní jídlo doma. Pro všechny tyto lidi je konvektomat ideální. Také se hodí pro toho, kdo dává přednost zdravé stravě a čerstvé stravě. Konvektomat zachová maximum čerstvosti potravin. Konvektomat přináší profesionální kvalitu přípravy potravin do domácností a privátního vaření. Konvektomat pro domácnost je také cenově výhodnější než pro profesionální provozy.

O Petr Urbanek

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*