Bydlení,  Byty,  Dekorace,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kuchyně,  Ložnice,  Obývací pokoje

Finské LOVI je dřevěný svět, který si zamilujete

Znáte dřevěné výtvory od finské společnosti LOVI OY? Jsou opravdu krásné. Dřevěné dekorace od známé designérky Anne Paso potěší všechny milovníky přírodních materiálů. Dekorace se hodí do interiéru, jsou jako skládanka, takže nepotřebujete k tomu nic, pouze trošku zručnosti a šikovnosti při sestavení. 

(zdroj obrázku: designer-daily.com)

(zdroj obrázku: traomobelforum.se)

Tato rodinná firma nechává vyrábět dekorace z finského dřeva, které je vyhlášené svoji kvalitou. Část ze zisku věnuje na vysázení nových stromů, v jiných lokalitách, kde jsou stromy potřebné. Anne Paso a její dekorace uchvátily široký okruh obdivovatelů, kteří si domů pořizují dřevěné stromy, ptáčky a další zvířátka + valentýnské a vánoční vzory ve všech možných velikostech. Zajímavé je na celém projektu, že se dá kombinovat dekorace dohromady, například ptáčky můžete usadit na strom. Nepotřebujete lepidlo, ani nůžky, vše je zdravotně nezávadné.

Dřevěný ptáček

(zdroj obrázků: designer-daily.com)

Různobarevné stromy

(zdroj obrázků: imguol.com)

Různé vzory a ozdoby

(zdroj obrázku: pinterest)

(zdroj obrázku: icfsource.com)

Kohout

(zdroj obrázků: kauppa.lovi.fi)

Finský ptáček

(zdroj obrázku: killahbeez.com)

Sestava strom + ptáčci

(zdroj obrázku: ebabee.co.uk)

Valentýnská dekorace

(zdroj obrázku: pinterest)

Sestavení není složité

(zdroj obrázku: kauppa.lovi.fi)

Myslím, že tato skládačka bude hodně zajímavá nejen pro dospělé, ale i pro děti. Hodí se do všech pokojů v bytě a jelikož přírodních dekorací není nikdy dost, ode mě má LOVI palec nahoru. Našla jsem i firmu, která má tyto věci v nabídce – lovelovi.cz.

Jaký je váš názor? Líbí nebo nelíbí?

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *