Bydlení,  Interiér,  Kuchyně

Milujete Francii a Paříž? Dodejte francouzský šmrnc svému interiéru!

Elegance a styl, tak se dá popsat francouzská móda žen i mužů. Elegance Pařížanek je všeobecně známá, jsou ve skutečnosti velmi šik a stylové. A pokud je známá elegance v módě, jak to bude v interiéru? Jaké bude pařížské a francouzské bydlení? Má své jedinečné kouzlo, díky čemuž je moderní a krásný. Můžete si jej přiblížit i vy!

Elegance z Francie

Nemusíte nutně do interiéru kupovat plakáty s pařížskými monumenty, s Eiffelovou věží, miniatury Eiffelovek, Vítězného oblouku a podobně. Stačí pár jednoduchých kroků. Jedním z těch hlavních je nic umělého! Chcete mít v interiéru květiny? Pak jedině živé! Nemusí být nutně jen řezané, ale pořídit si můžete například pokojové rostliny, orchideje, řezané květiny, luční kvítí a mnoho dalšího. Napodobeniny raději nechejte pro jiné. Umělé květiny nejsou pro Pařížanky a vůbec Francouzsky nic, co by mohlo přes práh jejího bytu!

Nevkus do vašeho interiéru nepatří

Vsaďte na čisté a jednoduché linie! Každá rostlina potřebuje své místo, žádný shluk na parapetu nebo dokonce police, kde je velká spousta roztodivných rostlin. Vybírejte pro rostliny také osobitý květináč, který její vzhled podtrhne, ale také pozor na to, aby se jednotlivé designy nepraly.

Originální kousky

Pařížanky rády investují do originálních kousků a to nejen v módě a oblečení, ale také v interiéru. Najděte si například originální křeslo, ve kterém budete lenošit, originální poličku, která bude vévodit interiéru nebo moderní a šik kousek konferenčního stolu. Buďte neotřelí a moderní! Pařížanky jsou rády elegantní, a když si pořídí dražší kabát, doplní jej levnějšími, ale přesto moderními kousky. Udělejte to podobně i u svého interiéru!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *