Interiér,  Tipy & praktické informace

Multifunkční myčka na nádobí – co v ní můžete dále umýt? 2

Snažíte se nacházet stále nové možnosti, jak využívat jednotlivé spotřebiče v domácnosti? Chcete po nich víc, než je běžné? I když to prodejci nedoporučují, boty můžete prát v pračce, mnoho lidí to tak dělá a nemůže si tento proces vynachválit. Jiní se toho trochu bojí, ale jakmile tuto metodu vyzkouší, nebudou už dělat nic jiného. Víte, že můžete podobně kreativně využít také myčku na nádobí? Nemusí vám nutně jen pomoci s mytím nádobí. Umí umýt takřka vše, na co si jen vzpomenete. A někdo v ní dokonce zavařuje! Co všechno může pomoci umýt?

Myčka a generální úklid

Na první pohled obyčejný kuchyňský přístroj, který vám usnadní mytí nádobí umí daleko víc. Ve chvíli, kdy se chystáte na generální úklid, ať už před Vánocemi nebo na jaře, důvodů, proč neustále namáčet ruce do vody a něco omývat či mýt je velká spousta. Právě myška na nádobí může pomoci a ještě ušetřit!

Nádobí z kuchyně

Kromě klasického nádobí, které do myčky dáváte asi pravidelně do ní, můžete umístit také různé další kousky, které běžně používáte. Mohou to být pastové boxy, odkapávače na nádobí, police z lednice, organizéry, krabičky, příborníky, šuplíky z lednice a další a další věci. Pozor dávejte jen na teplotu vody a také to, jaké kousky do myčky dáváte. Ty, které jsou ručně malované, raději umyjte opatrně v ruce. Ale takové sklenice na skladování potravin se skvěle umyjí.

Pomoc v koupelně

Nacházíte v koupelně věci, které musíte pořádně vydrhnout, než jsou vůbec jakž takž použitelné? Nánosy špíny, mýdla, šamponů nebo prachů a vlasů, to není nic jednoduchého. I v tomto ohledu může hodně pomoci myška na nádobí. Taková miska na mýdlo, kelímky na kartáčky, odnímatelné věšáky, poličky, sprchové hlavice nebo třeba také šuplíky či kastlíky na laky, make-up či další propriety z koupelny můžete dát do myčky na nádobí.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.