záhradní nábytek
Zahrada,  Zahradní nábytek

Stylový zahradní nábytek

[dropcap]Z[/dropcap]Zahrada je minimálně behem letních měsíců plnohodnotnou součástí domova, a pro mnoho lidí venkovní posezení představuje alternativu k obývacímu pokoji.

záhradní nábytek

Do každé zahrady se přitom hodí jiný styl zahradního nábytku. Někdo dá na příkladpřednost měkkým liniím umělého ratanového nábytku. Přírodní materiály se velmi hodí do rozrostlé zahrady a skvěle splynou s okolím. Velkou výhodou nábytku z umělého ratanu je snadná údržba, zahradní lavice či křesla vydrží, neloupe se, nepraská a dobře se kombinuje s ostatním vybavením pergoly, potažmo zahrady vůbec. Nezapomeňte zahradní nábytek na zimu schovat do zahradního domku, který se hodí nejen na hraní pro děti, ale najde využití pro uskladnění štípače dřeva, zahradní sekačky, ale i třeba motorové pily.

Oblíbeným zejména u novostaveb a moderních zahrad je také zahradní nábytek z hliníku. Ten je lehký, velmi snadno se udržuje v čistotě, je pevný a nevyžaduje žádnou zvláštní péči.

V luxusních zahradách pak beze sporu najde své uplatnění nábytek z exotického dřeva. Velice populární je ku příkladu teakové dřevo, které skvěle odolává povětrnostním vlivům. Kvalitní dřevina z tropů si skvěle poradí s nezmary počasí našich luhů a hájů.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.