Bydlení,  Byty,  Design,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Obývací pokoje

Televize v ložnici? Někomu vadí a jiný bez ní neusne. Jak jste na tom vy?

Poslední dobou se na internetu a celkově mezi lidmi řeší, zda mít televizi v ložnici nebo ne.

Jedni tvrdí, že bez ní neusnou, jiní zase nemají žádnou televizi v bytě. Jaký je váš názor? Je jakákoli elektronika opravdu škodlivá a vyzařuje rušivé vlny? Narušuje televize v ložnici sexuální život dvou lidí? Odpovědět si musíte sami, jen vy víte, jak velký vliv na vás sledování televize v ložnici má.

(zdroj obrázku: http://lasttear.com)

Můj názor? Je super ležet v posteli a koukat se během večera nebo dne na svůj oblíbený seriál.

Běžně jsou televize (v domácnostech) v každém pokoji, kdo se chce dívat na to nebo ono, má možnost výběru a nemusí se druhému přizpůsobovat. Jeden hraje na playstationu v obýváku, druhý se dívá na pohádku v dětském pokojíčku a třetí sleduje svoji oblíbenou Ordinaci v ložnici, čtvrtý kouká na přírodopisný dokument. Každý ať má právo výběru, že? Nebudeme se přece řídit tím, co nám někdo z venku nadiktuje nebo zakáže. 

Je pravda, že ležení a žádný pohyb neprospívá zdraví, takže vše s mírou.

Nemělo by se pořád ležet a nic nedělat. Nic se nesmí přehánět, ve všem musí být nějaká rovnováha. Kdo nechcete rušivé vlny v ložnici, tak si přístroj na noc vypne ze zásuvky nebo ručně. Jakákoli elektronika podle studií (mobil, televize, noťas, počítač, tablet atd) dokáže vyzařovat vlny, které mohou citlivějším jedincům narušovat spánek a způsobovat bolesti hlavy nebo nevolnost. Nejste zastánci sledování seriálů a místo toho si raději přečtete knížku? Výborná volba. Že je televize žrout času? Souhlasím v případě, pokud u ní ležíte nonstop nebo odmítnete trávit čas se svoji rodinou kvůli seriálu „Sex ve městě“. (zdroj obrázku: download3dhouse.com)

Sama za sebe mohu říct, že lenošit v ložnici miluji.

Ložnice je pro mě odpočinková zóna, kde ráda trávím čas se svým manželem nebo sama. Také si ráda čtu, brouzdám na netu nebo společně s partnerem sledujeme filmy, které nás zajímají. Když chceme jít na procházku nebo si jen povídat a trávit čas ve dvou, není problém, televize náš život neřídí. 
Jak jste na tom vy? Máte televizi v ložnici? Napište nám svůj názor.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *