Bydlení,  Byty,  Chaty,  Dekorace,  Design,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Obývací pokoje,  Zahrada

Těšíte se na jaro a jarní výzdobu domácnosti?

Dnes začalo meteorologické jaro, to astronomické bude až od 21. března.

Období, od března do května je pro mnohé nádherné, po sněhu žádná památka, lidé jsou více šťastní. Konečně svítí sluníčko a vše se probouzí k životu, vzduch voní květinami, tíhneme více ke stromům a přírodě. Většinou máme nové plány, nové lásky, dny jsou teplejší, odkládáme hrubé kabáty, přecházíme na veselejší barvy ve svém šatníku, oživujeme dekorace v bytech, dáváme květiny na stoly a do oken. Schováváme zimní oblečení a děláme velký jarní úklid v celé domácnosti, pouštíme si více vzduchu do svých obydlí i svého života.  Začínáme věnovat pozornost zahradě, která se také probouzí k životu.

(zdroj obrázku: punchbowl.com)

Jaro má velký vliv na naši psychiku. Vznikají nová přátelství, rodí se více zajímavých nápadů a plánů, jsme k sobě i druhým milejší. Pořizujeme si domů malé zvířecí miláčky, chodíme častěji ven. Oblíbenou činností se stávají procházky, jízda na kole a posezení na zahradě.

Jaro je pro mnohé začátek života, na stromech raší pupeny, ptáci si stavějí hnízda, rodí se spousta mláďat, začíná růst tráva a příroda se probouzí ze zimního spánku. Sluneční paprsky jsou teplejší a delší, jaro dodává každému novou sílu a energii. Hodně lidí se v tomto čase rozhoduje pro razantní změny ve svých životech – nová práce, nové bydlení, založení rodiny. 

Jak jste na tom vy? Máte rádi jaro? Jak zdobíte svůj domov na jaře? 

(zdroj obrázku: architectureartdesigns.com)

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *