Bazény,  Bydlení,  Design,  Exteriér,  Inspirace pro bydlení,  Zahrada

Využijte babí léto doma na terase s tímto stylovým nábytkem

Objevte nejlepší venkovní nábytek! Tento špičkový zahradní nábytek pro váš venkovní prostor od klasických zahradních stolů a židlí až po sekční pohovky, nabízí parádní sezení i ležení.

Uskutečnění vaší vize do reálu

Od nadčasových zahradních stolů a židlí až po nejstylovější lehátka a prostorné sedací soupravy jsme pro vás připravili tento díl tak, abyste se snáze mohli rozhodnout, co si vlastně chcete pořídit.

Ať už je váš vnější prostor formální nebo uvolněný x moderní či klasický nebo spíše městský, čtěte dále. Každý tu pro sebe nalezne inspiraci. Večeři pod širým nebem si oblíbíte velice snadno.

Po jakém sortimentu sáhnout?

Nadčasové jídelní křeslo, židle, pohovka, lenoška, jídelní stůl, konferenční stolek, odkládací stolek

Volba nábytku je na vás a ne všichni logicky také všechno využijí.

Kdo disponuje velkými prostory, ten si může vybrat i více. Může mít na zahradě více druhů stolečků pro nejrůznější účely.

Jaké materiály jsou v kurzu?

Teakové dřevo

Toto dřevo je vysoce odolné a přirozeně odolné proti vlhkosti tvrdého dřeva a nabízí schopnost odolávat všem druhům prvků. Stejně jako nadčasový design bude odpovídat trendům. Je synonymem dlouhověkosti ve všech ohledech.

Může být doprovázeno neoklasicistním stylem, který vytváří lehký a vzdušný pocit. Decentní provedení teaku dodává vše potřebné tomu, aby tento nábytek nepostrádal originalitu ani funkčnost.

Polyuretanový ratan versus kov

Je odolnější, než ten ryze přírodní a skvěle se mu daří i ve vlhku a suchu. Je velmi dobrou volbou všude tam, kde hodně fouká vítr a prší. V řadě případů se snoubí s hliníkem nebo chromem, vše pak ruku v ruce tvoří nesmrtelné kombinace přeživší i vás.

Robustní sestavy z polyuretanu nepropouští vlhkost ani plíseň. Samozřejmě tu na sedačce nesmíte nechat polštáře, ale pěkně si je včas uklidit domů.

Ratanové zboží zahrnuje také kvalitní lehátka, která jsou sice primárně určená k relaxaci u bazénu, ale fantazii se meze nekladou. Jistě se vám v nich bude dobře odpočívat i při čtení knihy.

Jilmové dřevo a betonový kompozit

Možností je nespočet, takže můžete s prostorem venku skutečně kouzlit. Představme si tuto kombinaci např. u stolu. Betonová kompozitní deska stolu a rám vyrobený z regenerovaného jilmu z udržitelných zdrojů. Tento koncept jistě myslí i na samotnou přírodu a ví, že jí ušetří spoustu odpadu.

Tato nadčasová elegance vytvoří na vaší zahradě dokonalou pastvu pro oči. Dostatek prostoru pro hosty, aby si mohli vychutnat jedinečnost jídla nebo nápoje pod širým nebem, je luxus a skvost.

Většina výše jmenovaného nábytku je přizpůsobena okolním vlivům tak, aby vše ustála a zůstala dlouho trvanlivá. Odolává přírodním živlům a zůstává v nezměněné podobě nesčetně mnoho let.

Vy tak jednoduše a bez námahy zakomponujete sestavu tak, jak se vám líbí a potřebujete.

Moderní prvky, jenž jsou součástí vás vybízí k nerušenému odpočinku. Správně zvolená ergonomie, kterou podhrne využití velkého množství materiálů je v kurzu.

Recyklovatelné materiály dnes navíc hrají prim.

Každý designér si je moc mile rád vybere, tak proč ne vy?

Pokud jde o venkovní sezení, které se vyrovná úrovni pohodlí uvnitř, je to sekční pohovka, která vás povede tou cestou. Modulární posezení na terase nabízí nepřeberné množství konfiguračních možností, kterými lze přizpůsobit rozvržení, jenž bude nejlépe vyhovovat vašemu prostoru.

Ať již prostřednictvím kompaktního sedátka nebo extrémně rozlehlé rohové sekce nábytku. Pokud chcete uspokojit více hostů, stačí přidat další sekce.

Spoustu moderního nábytku tak do prostoru vnese také další aspekt – zábavný charakter.