Dětské pokoje,  Interiér,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje,  Tipy & praktické informace

7 nápadů, jak použít fén jinak, než na vlasy

Fén se nemusí používat jen na vysoušení vlasů.  Našel využití i při jiných činnostech v domácnosti, zde je 7 nápadů: 
1. Výborná pomoc, když děti polepí zrcadlo a nábytek nálepkami, etiketami různého druhu. Nebo pokud chceme zabalit zakoupený dárek a je na něm přilepená cenovka, která jde jen velmi ztěžka dolů. Teplý vzduch fénu snadno odstraňuje nálepky na skleněných dveřích, oknech, výlohách, v autě. Stačí nálepku chvíli nahřát a pak odlepit. 
2. Máte svůj oblíbený stůl a kachličky v koupelně pokapané svíčkou? Nevíte si rady? Určitě vosk neškrábejte, postačí – zapnou fén a chvíli teplým vzduchem kapky nahřát. Poté je již lehce setřete hadříkem či houbičkou. 
3. Jak na zamlžené zrcadlo nebo okno? Teplým vzduchem fénu foukáme na místo, které se postupně vlivem vzduchu krásně odmlží.
4. Fén je dobrým pomocníkem i v kuchyni. Nevěříte? Pro krásně lesklou cukrovou polevou na koláči nebo muffinech postačí na polevu z bezpečné vzdálenosti foukat fénem (ne moc teplým vzduchem), poleva rychleji uschne a bude lesklá. 
5. Pokud cokoli lepíte, oceníte pomoc fénu, se kterým vše rychleji uschne. 
6. Máte pocit, že už je to teplo a dusno k nevydržení a po ruce nemáte klimatizaci ani ventilátor? Zapněte svůj fén na studený proud a dopřejte si pár minut pohody ve studeném závanu vzduchu.
7. Potřebujete si obléct svoje oblíbené tričko, které ještě úplně neuschlo po vyprání? Máte mokré boty? Použijte fén. Je dobrý pomocník na jakékoli mokré kapky na šatech nebo k dosušení ponožek, bot, triček a malých kousků oblečení. 
(Zdroj obrázku: wikihow.com, fanpop.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.